Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-03 18:15:15
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M U18  [s]
09:00  10000 m chód M U20  [s]
09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  5000 m chód K U18  [s]
10:00  5000 m chód K U20  [s]
10:00  5000 m chód K  [s]
10:00  W dal M  [FINAŁ]
10:00  W dal M U20  [FINAŁ]
10:00  Dysk K (1) U18  [FINAŁ]
10:00  Wzwyż K U18  [FINAŁ]
10:00  Kula M  [FINAŁ]
10:00  Kula M (6) U20  [FINAŁ]
10:40  110 m pł M  [s]
10:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
10:45  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:55  100 m pł K U20  [el]
11:05  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:25  100 m K  [s]
11:30  100 m K U20  [el]
11:40  100 m K U18  [el]
11:40  W dal M U18  [FINAŁ]
11:40  Dysk K  [FINAŁ]
11:40  Dysk K (1) U20  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K U20  [FINAŁ]
11:40  Kula M (5) U18  [FINAŁ]
12:05  100 m M  [s]
12:10  100 m M U20  [el]
12:25  100 m M U18  [el]
13:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K U20  [F]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:20  100 m K U20  [F]
13:25  100 m K U18  [F]
13:30  100 m M U20  [F]
13:35  100 m M U18  [F]
15:00  400 m K U18  [s]
15:00  Oszczep K (500) U18  [FINAŁ]
15:00  W dal K U18  [FINAŁ]
15:00  Wzwyż M U18  [FINAŁ]
15:25  400 m K U20  [s]
15:35  400 m K  [s]
15:40  400 m M U18  [s]
16:05  400 m M U20  [s]
16:20  Oszczep K  [FINAŁ]
16:20  Oszczep K (600) U20  [FINAŁ]
16:25  400 m M  [s]
16:35  1500 m K U18  [s]
16:45  Wzwyż M  [FINAŁ]
16:45  Wzwyż M U20  [FINAŁ]
16:50  1500 m K U20  [s]
16:55  W dal K  [FINAŁ]
16:55  W dal K U20  [FINAŁ]
17:00  1500 m K  [s]
17:10  1500 m M U18  [s]
17:20  1500 m M U20  [s]
17:30  Oszczep M  [FINAŁ]
17:30  Oszczep M U20 (800)  [FINAŁ]
17:35  1500 m M  [s]
17:45  4x100 m K U18  [s]
17:55  4x100 m K U20  [s]
18:05  4x100 m M U18  [s]
18:15  4x100 m M U20  [s]
18:25  3000 m M U18  [s]
18:25  Oszczep M (700) U18  [FINAŁ]
18:40  3000 m M U20  [s]
18:40  3000 m M  [s]
msc województwo osty suma
1 WIELKOPOLSKIE 100 543.5
2 MAZOWIECKIE 60 330
3 KUJAWSKO-POMORSKIE 42 252
4 LUBELSKIE 42 224
5 DOLNOŚLĄSKIE 42 223
6 LUBUSKIE 40 195
7 POMORSKIE 28 161.5
8 PODLASKIE 37 161
9 ŁÓDZKIE 33 153
10 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 29 152.5
11 ZACHODNIOPOMORSKIE 23 112
12 ŚWIĘTOKRZYSKIE 20 101
13 MAŁOPOLSKIE 15 69
14 OPOLSKIE 14 65.5
15 PODKARPACKIE 6 40
16 ŚLĄSKIE 4 24

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.097127 s. | Mem: 768 kilobytes