Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 13:32:03
Kdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M U18  [s]
09:00  10000 m chód M U20  [s]
09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  5000 m chód K U18  [s]
10:00  5000 m chód K U20  [s]
10:00  5000 m chód K  [s]
10:00  W dal M  [FINAŁ]
10:00  W dal M U20  [FINAŁ]
10:00  Dysk K (1) U18  [FINAŁ]
10:00  Wzwyż K U18  [FINAŁ]
10:00  Kula M  [FINAŁ]
10:00  Kula M (6) U20  [FINAŁ]
10:40  110 m pł M  [s]
10:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
10:45  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:55  100 m pł K U20  [el]
11:05  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:25  100 m K  [s]
11:30  100 m K U20  [el]
11:40  100 m K U18  [el]
11:40  W dal M U18  [FINAŁ]
11:40  Dysk K  [FINAŁ]
11:40  Dysk K (1) U20  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K U20  [FINAŁ]
11:40  Kula M (5) U18  [FINAŁ]
12:05  100 m M  [s]
12:10  100 m M U20  [el]
12:25  100 m M U18  [el]
13:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K U20  [F]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:20  100 m K U20  [F]
13:25  100 m K U18  [F]
13:30  100 m M U20  [F]
13:35  100 m M U18  [F]
15:00  400 m K U18  [s]
15:00  Oszczep K (500) U18  [FINAŁ]
15:00  W dal K U18  [FINAŁ]
15:00  Wzwyż M U18  [FINAŁ]
15:25  400 m K U20  [s]
15:35  400 m K  [s]
15:40  400 m M U18  [s]
16:05  400 m M U20  [s]
16:20  Oszczep K  [FINAŁ]
16:20  Oszczep K (600) U20  [FINAŁ]
16:25  400 m M  [s]
16:35  1500 m K U18  [s]
16:45  Wzwyż M  [FINAŁ]
16:45  Wzwyż M U20  [FINAŁ]
16:50  1500 m K U20  [s]
16:55  W dal K  [FINAŁ]
16:55  W dal K U20  [FINAŁ]
17:00  1500 m K  [s]
17:10  1500 m M U18  [s]
17:20  1500 m M U20  [s]
17:30  Oszczep M  [FINAŁ]
17:30  Oszczep M U20 (800)  [FINAŁ]
17:35  1500 m M  [s]
17:45  4x100 m K U18  [s]
17:55  4x100 m K U20  [s]
18:05  4x100 m M U18  [s]
18:15  4x100 m M U20  [s]
18:25  3000 m M U18  [s]
18:25  Oszczep M (700) U18  [FINAŁ]
18:40  3000 m M U20  [s]
18:40  3000 m M  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-28 13:32:03
Dysk K - FINAŁ Planowany START: 2020-08-28 11:40 ZAKOŃCZENIE: 13:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 6 MENDYK Izabela 98-01-27 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 40.04 x x 40.08 x x 40.08 9
2 3 60 OLSZEWSKA Magdalena 99-06-25 OKLA Ostrołęka (MZ) x 37.32 39.03 x x 37.21 39.03 7
3 2 64 SALAMOŃCZYK Katarzyna 99-11-29 GKS Wilga Garwolin (MZ) x 32.39 31.67 x x x 32.39 6

 

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.12359 s. | Mem: 1.25 megabytes