Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 10:47:55
Kkulajm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-02 10:47:55
Kula K (3) U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-02 09:00 ZAKOŃCZENIE: 10:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 19 135 ŁUCZAK Wiktoria 02-09-27 KS Agros Zamość (LU) 14.31 14.33 14.63 14.02 13.71 x 14.63 9
2 8 140 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) 12.91 12.70 x 13.65 x 13.11 13.65 7
3 12 63 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 12.67 x x 13.56 x 13.03 13.56 6
4 14 437 KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 12.60 13.12 x 12.57 x x 13.12 5
5 3 59 PSZCZOŁA Gabriela 02-01-20 OKLA Ostrołęka (MZ) 11.93 11.65 12.01 11.80 12.05 12.16 12.16 4
6 10 113 GROMADA Wiktoria 02-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 10.95 11.40 11.81 11.42 11.45 11.92 11.92 3
7 13 4 SZCZERBA Dominika 02-11-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) x 11.80 11.77 x 11.26 x 11.80 2
8 7 1 BUJNOWSKA Emilia 02-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 9.86 11.55 11.15 10.59 11.21 11.20 11.55 SB 1
8 17 909 PRYGIEL Martyna 03-02-08 RLTL ZTE Radom (MZ) x 10.29 11.05 r 11.05
10 4 377 WALCZAK Katarzyna 02-03-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10.99 10.50 10.32 10.99 PB
11 6 350 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 9.11 10.89 10.41 10.89
12 18 777 RAKOWICZ Martyna 03-08-09 KS Podlasie Białystok (PD) 10.88 9.69 10.04 10.88 PB
13 16 621 SENKOWSKA Karolina 02-02-08 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 10.58 10.86 10.86
14 15 88 BAJOR Weronika 02-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 10.38 10.61 x 10.61
15 21 81 SZABLEWSKA Dominika 03-01-22 LKS OSiR Pleszew (WP) 10.58 9.85 10.40 10.58 SB
16 1 650 BALEJA Natalia 03-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 10.47 10.22 9.40 10.47
17 9 63 BUTKIEWICZ Gabriela 03-06-25 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 10.26 9.97 x 10.26 PB
18 11 907 POLKOWSKA Dorota 02-05-02 MKS Agros Chełm (LU) x 10.17 9.91 10.17
19 5 1 BOCHAT Zofia 03-08-01 LUKS Start Nakło (KP) 10.02 10.12 9.90 10.12
20 2 1 MASŁOWSKA Monika 02-06-06 KS Podlasie Białystok (PD) 10.03 9.88 x 10.03
20 975 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.064374923706055 s.