22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 16:26:27
Kom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-30 16:26:27
Oszczep K (500) U16 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-30 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 67 PRZYBYSZ Maja 05-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 22.69 21.87 28.28 27.64 21.65 x 28.28 9
2 3 182 DYBICH Daria 04-08-17 LKS Lubawa (WN) 24.64 22.72 x 25.37 x 27.44 27.44 PB 7
3 6 74 NOWAK Nadia 04-03-24 LUKS Namysłów (OP) 25.94 26.81 22.60 26.10 24.50 27.24 27.24 PB 6
4 5 5 NOWAKOWSKA Julia 04-05-03 KS Polonia Pasłęk (WN) 27.23 26.05 26.17 25.07 25.09 26.79 27.23 PB 5
5 1 963 URBAN Aleksandra 04-07-12 WLKS Nowe Iganie (MZ) 20.13 23.90 24.84 24.82 x 26.50 26.50 4
6 2 119 KONECKA Wiktoria 04-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 25.50 25.48 22.62 25.03 25.64 x 25.64 PB 3
7 4 33 KĘDZIA Paulina 04-03-15 LUKS Podium Kup (OP) 20.89 15.86 15.90 x x x 20.89 2

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.064826965332031 s.