Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 11:25:55
Ktrójsj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Novi Sad 2009-07-26
Min. ME U20 (U20) 12.80 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-02 11:25:55
Trójskok K U20 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-02 10:20 ZAKOŃCZENIE: 11:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 1 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 11.54
-1.0
11.84
-0.9
x
+0.3
11.78
+0.2
x
-1.0
11.83
+0.5
11.84 9
2 5 950 WIELGOSZ Magdalena 00-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x
-0.6
x
-0.4
11.23
-0.1
x
-0.6
11.23
+0.5
x
-1.1
11.23 SB 7
3 6 781 BYCZKOWSKA Aleksandra 00-03-17 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 10.97
-0.6
10.94
-0.6
11.19
-0.5
10.84
-0.3
x
+0.1
x
-0.8
11.19 6
4 7 105 WIŚNIEWSKA Katarzyna 00-10-11 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 10.85
-1.0
11.08
-0.9
11.08
+0.2
10.91
-1.5
10.90
+0.6
10.96
-0.8
11.08 PB 5
5 3 542 KACZMAREK Zuzanna 00-06-29 LIUKS Kruszwica (KP) 10.64
-0.4
10.81
-0.2
-
10.88
-0.5
10.92
-0.7
11.06
-0.1
11.06 4
6 2 772 ŁADA Marta 00-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) x
-1.1
10.34
+0.0
10.62
-0.1
10.37
-1.8
10.57
-0.6
10.61
-0.4
10.62 3
7 4 170 MAŁECKA Katarzyna 00-07-16 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 9.68
-0.5
9.76
-1.0
9.98
-0.8
10.33
-0.3
10.15
+0.4
9.40
+0.7
10.33 PB 2
8 1 315 KARLIŃSKA Natalia 01-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 9.61
-0.8
9.98
+0.1
10.05
+0.4
9.48
-0.1
9.80
-1.4
x
-0.1
10.05 1
9 130 PRAŻMO Oliwia 01-02-11 KS Agros Zamość (LU)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.075469017028809 s.