22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 18:52:10
Kwdjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

REKORDY
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-30 18:52:10
W dal K U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-30 17:25 ZAKOŃCZENIE: 18:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 593 KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 5.15
-0.5
5.32
+0.8
5.25
+0.4
x
+0.1
5.16
+0.1
x
-0.0
5.32 9
2 6 77 BIERNACKA Julia 02-01-11 GKS Wilga Garwolin (MZ) 4.71
-0.2
5.28
+0.7
5.14
+0.2
4.87
-0.0
5.23
+0.2
5.20
+0.2
5.28 7
3 9 777 MILEWSKA Elżbieta 03-04-02 KS Podlasie Białystok (PD) x
+0.2
5.00
+0.5
x
+0.6
4.20
-0.4
4.98
+0.3
4.65
+0.1
5.00 6
4 2 956 BEDNARCZYK Natalia 03-11-27 WLKS Nowe Iganie (MZ) x
-0.4
4.42
-0.4
4.83
+0.0
4.88
-0.1
4.85
+0.5
x
+0.3
4.88 5
5 5 407 DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) x
-0.2
4.62
+0.6
4.79
+0.4
4.61
-0.2
4.66
+0.5
4.62
+0.3
4.79 4
6 8 180 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4.62
-0.2
4.62
+0.5
4.58
+0.6
4.55
-0.6
4.75
+0.5
4.78
+0.4
4.78 3
7 10 745 ŁAZAJ Katarzyna 02-09-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x
-0.1
4.60
+0.4
4.42
+0.3
4.48
-0.5
4.44
+0.1
4.38
+0.5
4.60 2
8 3 755 PYSKŁO Wiktoria 03-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 4.03
-0.4
x
+0.4
4.51
+0.0
4.36
-0.3
x
+0.0
x
+0.5
4.51 1
9 12 759 DZIADAK Nikolina 03-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 4.40
+0.2
4.47
-0.4
4.32
+0.5



4.47 1
10 7 86 ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4.30
-0.4
4.38
+0.4
3.75
+0.9



4.38 1
11 11 737 PAJEWSKA Maja 03-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 4.28
-0.4
4.29
-0.2
4.13
+0.4



4.29 PB 1
1 834 SIELSKA Alicja 03-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x
+0.2
x
-0.3
x
-0.1



NM 1

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.042334079742432 s.