22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 17:11:31
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-30 17:11:31
W dal K U16 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-30 16:00 ZAKOŃCZENIE: 16:51:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 785 KEMPA Kinga 05-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 4.36
+0.4
5.06
+1.2
4.80
+0.2
4.82
+0.3
4.90
+0.6
4.77
+1.4
5.06 9
2 3 962 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4.71
+0.2
x
+0.1
4.72
+1.3
x
+0.3
4.90
+0.7
x
+0.4
4.90 7
3 10 75 OSIPIUK Klaudia 05-08-09 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4.77
-0.4
x
+1.5
4.40
+0.4
4.48
+0.4
x
+0.6
4.87
+1.6
4.87 6
4 9 712 WALISZEWSKA Klaudia 04-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4.84
+0.9
4.79
+0.2
4.72
+0.2
4.57
+0.4
4.53
+0.5
x
+1.4
4.84 PB 5
5 4 589 PABJANEK Nikola 04-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x
+1.0
4.68
-0.4
4.53
+0.6
4.62
+0.4
x
+0.7
x
+0.6
4.68 4
6 1 14 KUCHARSKA Ewelina 05-06-12 GKS Wilga Garwolin (MZ) 4.36
+1.5
4.41
-0.1
x
+1.3
4.51
+0.6
4.63
+0.5
4.55
+0.8
4.63 3
7 6 94 KOBUS Agata 05-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 4.22
+1.1
4.50
+0.9
4.13
+0.7
4.50
+0.3
4.28
+0.3
x
+0.7
4.50 PB 2
8 8 104 PAKUŁA Paulina 04-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x
+0.4
x
+0.3
4.42
+0.3
4.35
+0.5
x
+0.6
x
+0.7
4.42 1
9 2 790 CZAJA Olga 04-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 4.15
+1.1
4.28
+0.4
x
+1.3



4.28 1
10 5 962 URBANSKA Karolina 05-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 3.88
+1.8
3.79
+0.4
4.27
+0.6



4.27 PB 1
11 11 413 SZCZĘSNA Laura 05-06-08 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3.85
-0.2
3.91
+0.9
3.93
+0.3



3.93 1
7 748 KANDYBOWICZ Wiktoria 05-03-16 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ)





DNS
12 32 KOKOT Katarzyna 04-01-05 LUKS Podium Kup (OP)





DNS
13 51 KAROLCZUK Martyna 05-09-18 LUKS Boguszyce (LD)





DNS
15 897 ADAMCZYK Julia 05-07-28 RLTL ZTE Radom (MZ)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.049247980117798 s.