Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 14:33:55
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 22.38i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2015-01-24
RP (U20) 22.94 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Bojanowo 2016-05-01
Min. ME U20 (U20) 18.30 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-02 14:33:55
Kula M (6) U20 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-02 12:30 ZAKOŃCZENIE: 13:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 71 NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Ostrołęka (MZ) x 16.71 x 17.19 x 18.38 18.38 PB 9
2 7 188 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) x x 17.24 17.93 x 18.04 18.04 PB 7
3 3 452 MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 14.89 16.30 17.95 17.81 x x 17.95 6
4 4 1 WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 17.77 17.29 x x 17.31 x 17.77 5
5 11 42 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 16.60 x 17.72 x 16.90 x 17.72 PB 4
6 1 963 MIKULSKI Krystian 00-08-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16.18 16.40 16.69 x 16.26 15.84 16.69 3
7 8 70 ŻEBROWSKI Oskar 00-02-20 OKLA Ostrołęka (MZ) 14.54 15.71 16.38 x 15.69 x 16.38 PB 2
8 13 169 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 LKS Fenix Słupsk (PM) 15.43 x 15.36 x 15.19 15.09 15.43 PB 1
9 9 52 NOGA Konrad 00-11-11 LUKS Namysłów (OP) 14.58 x 15.39 15.39
10 2 1 OWERCZUK Marcin 01-02-07 KS Podlasie Białystok (PD) 11.96 11.58 x 11.96
5 1 HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 KS Podlasie Białystok (PD) x x x NM
10 128 LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) DNS
12 457 CHWIAŁKIEIWCZ Bartosz 00-03-04 PLKS Gwda Piła (WP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.057685852050781 s.