Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 12:52:54
Mtrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 15.60 KONDRACIUK Karol AZS-AWF Biała Podlaska Biała Podlaska 2004-05-29
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-02 12:52:54
Trójskok M U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-02 11:20 ZAKOŃCZENIE: 12:15:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 97 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 12.91
-0.6
12.48
-0.2
12.56
+0.5
12.20
-0.5
12.99
+0.1
12.92
-1.3
12.99 PB 9
2 1 92 STENCEL Maciej 03-06-17 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 11.67
+0.5
12.19
+0.7
12.66
-0.4
x
-0.1
12.25
-1.0
12.91
-0.2
12.91 PB 7
3 9 510 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 12.23
-0.5
x
-0.3
12.41
-1.5
x
+0.4
12.67
-2.0
12.73
-0.1
12.73 6
4 11 328 NOWICKI Patryk 02-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 12.66
-1.1
12.57
-0.8
12.28
-2.5
12.46
-1.6
x
-0.7
12.69
-1.2
12.69 PB 5
5 3 880 ZAMOROWSKI Bartosz 03-03-31 LUKS Start Nakło (KP) 12.65
-1.7
12.65
-0.9
x
+0.7
12.45
-0.9
12.66
-0.2
x
-1.1
12.66 4
6 4 266 WOLSKI Patryk 02-04-10 ULKS Technik Trzcinica (PK) x
-0.5
11.85
-0.9
12.25
+0.1
12.35
-0.1
x
-0.2
x
+0.2
12.35 3
7 2 404 SURTEL Armand 02-09-17 LUKS Orkan Września (WP) 11.80
-1.3
x
-0.3
12.25
+0.4
12.08
-0.6
11.06
-0.7
11.92
+0.5
12.25 PB 2
8 8 636 KRAJEWSKI Dominik 02-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 11.60
-0.1
x
-0.3
x
-0.5
x
-0.8
x
-0.7
11.91
+0.7
11.91 1
9 6 13 SĘKULSKI Karol 02-11-04 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11.57
-0.4
x
+0.1
11.21
-0.3



11.57
10 7 57 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11.42
-0.8
11.47
+0.1
11.51
-0.8



11.51
12 543 WIŃSKI Jakub 02-06-05 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
-0.6
x
-0.5
x
-2.8



NM
10 105 CIAPA Bartłomiej 03-02-02 ULKS MOSiR Sieradz (LD)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.056544065475464 s.