Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-01 17:58:17
Mwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:00  10000 m chód M U18  [s]
08:00  10000 m chód M U20  [s]
08:00  10000 m chód M  [s]
09:10  5000 m chód K U18  [s]
09:10  5000 m chód K U20  [s]
09:10  5000 m chód K  [s]
09:30  Wzwyż K U18 
09:30  Młot K (3) U18 
09:30  Wzwyż K U20 
09:30  Wzwyż K 
10:00  110 m pł M  [el]
10:00  110 m pł M U20 (99.1)  [el]
10:10  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:22  100 m pł K  [el]
10:25  100 m pł K U20  [el]
10:30  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:40  100 m K U18  [el]
10:55  100 m K U20  [el]
11:05  100 m M U18  [el]
11:10  Młot K (4) U20 
11:10  Młot K 
11:20  100 m M U20  [el]
11:30  100 m M  [s]
11:40  Wzwyż M U18 
11:40  Wzwyż M U20 
11:40  Wzwyż M 
11:45  110 m pł M U20 (99.1)  [F]
11:45  110 m pł M  [F]
11:50  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
11:55  100 m pł K  [F]
12:00  100 m pł K U20  [F]
12:05  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:10  100 m K U18  [F]
12:15  100 m K U20  [F]
12:20  100 m M U18  [F]
12:25  100 m M U20  [F]
12:25  Młot M (5) U18 
13:25  Młot M (6) U20 
13:25  Młot M 
15:00  W dal M U18 
15:10  Dysk K (1) U18 
15:40  400 m K U18  [s]
15:55  400 m K U20  [s]
16:05  400 m K  [s]
16:10  400 m M U18  [s]
16:20  W dal M U20 
16:20  Dysk K (1) U20 
16:20  Dysk K 
16:20  W dal M 
16:25  400 m M U20  [s]
16:40  400 m M  [s]
16:45  1500 m K U18  [s]
16:55  1500 m K U20  [s]
17:05  1500 m K  [s]
17:15  1500 m M U18  [s]
17:25  1500 m M U20  [s]
17:25  Dysk M (1.5) U18 
17:35  1500 m M  [s]
17:35  W dal K U18 
17:40  1500 m prz. K U18  [s]
17:50  2000 m prz. K U20  [s]
18:00  2000 m prz. M U18  [s]
18:10  3000 m prz M U20  [s]
18:20  3000 m prz. K  [s]
18:20  Dysk M (1.75) U20 
18:35  3000 m prz. M  [s]
19:05  5000 m M  [s]
19:05  W dal K U20 
19:05  W dal K 
19:25  Dysk M 
REKORDY
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. ME U20 (U20) 7.45 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-01 17:58:17
W dal M U20 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-01 16:20 ZAKOŃCZENIE: 17:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 80 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) 6.70
+0.1
6.94
+0.7
7.03
+0.2
x
+0.4
r

7.03 PB 9
2 18 781 SIMONIUK Dawid 00-07-24 KS Podlasie Białystok (PD) 6.81
+0.8
6.95
+0.2
x
+0.5
x
+0.7
x
+1.7
x
+0.7
6.95 SB 7
3 14 292 WIŚNIEWSKI Karol 01-06-28 LUKS Start Nakło (KP) 6.63
+0.5
6.40
+0.1
x
+1.1
6.52
+0.3
x
+0.6
x
+1.0
6.63 SB 6
4 9 321 PODSIADŁY Adam 00-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 6.13
+0.6
6.57
-0.1
6.54
+1.0
6.22
+0.4
6.41
+0.9
6.47
-0.5
6.57 5
5 8 957 WIETESKA Tomasz 01-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 4.14
+0.8
x
+1.0
6.52
+0.6
6.42
-0.2
x
-0.5
x
+0.1
6.52 SB 4
6 3 459 YARUSHINSKIY Nikita 00-04-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 6.09
+0.1
5.90
+0.2
6.36
+0.7
6.45
-0.1
6.30
-0.2
6.17
-0.5
6.45 3
7 5 924 SUMIŃSKI Michał 01-03-12 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+0.1
x
+0.9
6.43
-0.1
x
+0.3
x
-0.8
x
+0.3
6.43 2
8 4 972 JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6.41
+0.6
6.20
+0.4
6.23
-0.1
x
-0.3
4.42
-0.1
x
-0.3
6.41 1
9 13 938 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 6.25
+0.5
6.17
+0.4
x
+0.3



6.25
10 17 411 WASZAK Krzysztof 00-01-16 LUKS Orkan Września (WP) x
+0.5
6.21
+0.0
x
+1.5



6.21
11 1 1 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) x
-0.3
6.10
+0.0
6.19
+0.8



6.19
12 7 94 STELMASIK Paweł 01-04-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x
-0.1
4.12
+0.1
6.09
+0.6



6.09
13 12 508 KACPRZAK Adam 01-04-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
+0.8
6.00
+0.9
5.90
+0.4



6.00
14 15 93 STELMASIK Franciszek 01-04-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 5.89
+0.1
r




5.89
15 2 69 MIKUŚKIEWICZ Julian 01-09-19 LUKS Namysłów (OP) 5.62
+0.4
5.85
+0.4
5.78
+0.4



5.85
16 16 215 JAKÓBCZAK Mateusz 01-01-03 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 5.81
+0.3
5.71
+0.5
5.70
+1.0



5.81
17 6 972 MICHALAK Mateusz 00-07-12 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4.73
-0.2
r




4.73
11 119 CZARNOCKI Damian 00-06-23 SKS Feniks Siedlce (MZ)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.092911005020142 s.