Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-01 16:36:16
Mwdjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:00  10000 m chód M U18  [s]
08:00  10000 m chód M U20  [s]
08:00  10000 m chód M  [s]
09:10  5000 m chód K U18  [s]
09:10  5000 m chód K U20  [s]
09:10  5000 m chód K  [s]
09:30  Wzwyż K U18 
09:30  Młot K (3) U18 
09:30  Wzwyż K U20 
09:30  Wzwyż K 
10:00  110 m pł M  [el]
10:00  110 m pł M U20 (99.1)  [el]
10:10  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:22  100 m pł K  [el]
10:25  100 m pł K U20  [el]
10:30  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:40  100 m K U18  [el]
10:55  100 m K U20  [el]
11:05  100 m M U18  [el]
11:10  Młot K (4) U20 
11:10  Młot K 
11:20  100 m M U20  [el]
11:30  100 m M  [s]
11:40  Wzwyż M U18 
11:40  Wzwyż M U20 
11:40  Wzwyż M 
11:45  110 m pł M U20 (99.1)  [F]
11:45  110 m pł M  [F]
11:50  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
11:55  100 m pł K  [F]
12:00  100 m pł K U20  [F]
12:05  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:10  100 m K U18  [F]
12:15  100 m K U20  [F]
12:20  100 m M U18  [F]
12:25  100 m M U20  [F]
12:25  Młot M (5) U18 
13:25  Młot M (6) U20 
13:25  Młot M 
15:00  W dal M U18 
15:10  Dysk K (1) U18 
15:40  400 m K U18  [s]
15:55  400 m K U20  [s]
16:05  400 m K  [s]
16:10  400 m M U18  [s]
16:20  W dal M U20 
16:20  Dysk K (1) U20 
16:20  Dysk K 
16:20  W dal M 
16:25  400 m M U20  [s]
16:40  400 m M  [s]
16:45  1500 m K U18  [s]
16:55  1500 m K U20  [s]
17:05  1500 m K  [s]
17:15  1500 m M U18  [s]
17:25  1500 m M U20  [s]
17:25  Dysk M (1.5) U18 
17:35  1500 m M  [s]
17:35  W dal K U18 
17:40  1500 m prz. K U18  [s]
17:50  2000 m prz. K U20  [s]
18:00  2000 m prz. M U18  [s]
18:10  3000 m prz M U20  [s]
18:20  3000 m prz. K  [s]
18:20  Dysk M (1.75) U20 
18:35  3000 m prz. M  [s]
19:05  5000 m M  [s]
19:05  W dal K U20 
19:05  W dal K 
19:25  Dysk M 
REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-06-01 16:36:16
W dal M U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-06-01 15:00 ZAKOŃCZENIE: 16:10:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 779 TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.14
-0.5
x
-0.9
6.50
+1.2
6.44
+0.6
6.34
+2.1
6.67
+0.8
6.67 SB 9
2 7 510 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) x
-0.0
6.35
-0.2
6.24
+1.0
6.37
+0.6
6.03
-0.3
6.48
+2.2
6.48 7
3 16 880 ZAMOROWSKI Bartosz 03-03-31 LUKS Start Nakło (KP) 6.04
-0.1
5.97
+0.2
6.40
+1.5
6.25
+0.7
6.22
+0.2
5.97
+1.5
6.40 PB 6
4 9 636 KRAJEWSKI Dominik 02-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 5.56
+0.1
6.20
+0.2
6.23
+1.1
6.30
+0.1
6.34
+0.6
6.28
+0.9
6.34 5
5 4 266 WOLSKI Patryk 02-04-10 ULKS Technik Trzcinica (PK) 4.64
+0.2
5.42
-0.8
6.25
+1.7
6.07
+0.3
x
+0.5
x
+2.5
6.25 4
6 3 404 SURTEL Armand 02-09-17 LUKS Orkan Września (WP) 5.92
-0.5
x
-0.6
6.21
+1.3
5.87
-0.1
5.84
+0.5
5.26
+1.1
6.21 3
7 2 1 FIEDORCZUK Dominik 02-03-23 KS Podlasie Białystok (PD) 5.87
-0.4
5.84
-0.8
6.17
-0.6
6.03
-0.3
6.06
+0.5
5.92
+0.6
6.17 PB 2
8 13 518 KOSTRZYŃSKI Oskar 02-04-04 ZLKL Zielona Góra (LB) 5.57
-0.7
5.89
-1.0
5.95
+0.2
5.79
+0.4
5.65
+0.7
6.12
+0.7
6.12 1
9 8 515 BRUDŁO Wiktor 03-05-23 ZLKL Zielona Góra (LB) 4.16
-0.3
5.53
-0.5
5.93
+2.7



5.93
10 12 64 MIŚTAK Nikodem 03-07-11 MLUKS Tarnów (MA) 5.43
+0.2
4.45
-0.7
5.88
+2.3



5.88
11 18 331 WĘCLEWSKI Dawid 02-01-15 LIUKS Kruszwica (KP) 5.86
-0.9
5.56
+0.3
5.79
+2.6



5.86
12 5 97 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 5.80
-0.4
x
-0.1
5.71
+0.5



5.80
13 6 446 SARGALSKI Szymon 03-11-01 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 5.61
-0.2
5.50
-0.1
5.71
+0.2



5.71
14 14 51 BRUTKOWSKI Krystian 03-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój (SK) 5.40
-0.2
5.15
+0.1
5.71
+1.9



5.71
15 17 16 PAPROCKI Mateusz 03-03-31 PLKS Gwda Piła (WP) 5.59
+0.1
5.55
+0.2
5.70
+1.5



5.70 PB
16 1 105 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5.47
-0.0
5.47
-0.7
5.46
-0.1



5.47
17 11 105 CIAPA Bartłomiej 03-02-02 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 4.77
-0.1
5.24
-0.2
5.40
+0.6



5.40 PB
18 15 106 JAROSZ Szymon 03-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 5.32
-0.1
5.29
+0.5
5.37
+1.6



5.37

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.098560810089111 s.