22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 12:08:22
Mwdjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  3000 m K U18  [s]
09:30  Kula K (3) U16 
09:30  Dysk M (1) U16 
09:30  W dal M U16 
09:45  3000 m M U18  [s]
10:05  2000 m K U16  [s]
10:20  2000 m M U16  [s]
10:35  800 m K U18  [s]
10:45  800 m M U18  [s]
11:00  Kula K (3) U18 
11:00  Dysk M (1.5) U18 
11:00  W dal M U18 
11:05  600 m K U16  [s]
11:20  600 m M U16  [s]
11:35  200 m K U18  [s]
11:55  200 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-31 12:08:22
W dal M U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-31 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 331 WĘCLEWSKI Dawid 02-01-15 LIUKS Kruszwica (KP) 6.08
+1.2
5.90
+0.4
6.18
+0.9
6.44
+1.6
5.88
-0.5
5.95
+1.8
6.44 9
2 4 446 SARGALSKI Szymon 03-11-01 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 6.31
+0.7
5.95
+0.5
5.77
+0.9
6.12
+1.3
6.22
+1.2
6.08
+1.1
6.31 7
3 2 604 JUSZCZAK Szymon 03-04-24 UKS Przełaj Żerków (WP) 5.94
+0.9
6.28
+2.1
5.99
+1.1
5.98
+0.7
6.24
+2.1
6.08
+0.9
6.28 6
4 7 97 STELMASIK Krzysztof 03-02-05 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x
+1.9
6.00
+0.4
x
+1.4
6.04
+1.8
x
+2.3
6.24
+0.4
6.24 PB 5
5 3 328 NOWICKI Patryk 02-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 5.52
+1.9
5.69
+0.3
6.07
+1.4
5.77
+0.8
5.93
+1.4
5.45
+0.7
6.07 PB 4
6 6 64 MIŚTAK Nikodem 03-07-11 MLUKS Tarnów (MA) 5.82
+0.6
5.82
+1.1
5.58
+2.2
5.78
+1.2
5.91
+1.0
5.78
+1.6
5.91 3
7 10 57 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) x
+0.4
5.38
+0.5
5.80
+1.2
5.62
+0.4
5.33
+2.0
5.67
+1.1
5.80 2
8 5 11 LIS Karol 02-08-19 GKS Wilga Garwolin (MZ) x
+1.0
5.62
+0.8
5.30
+1.6
5.74
+0.2
x
+0.9
x
+0.1
5.74 PB 1
9 9 105 CIAPA Bartłomiej 03-02-02 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 5.40
+1.6
5.45
+0.5
5.60
+0.9



5.60 1
1 150 CIESIELSKI Jakub 03-01-30 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) x
+0.3
x
+1.5
x
+0.9



NM 1

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04269814491272 s.