22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 10:17:27
Mwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  3000 m K U18  [s]
09:30  Kula K (3) U16 
09:30  Dysk M (1) U16 
09:30  W dal M U16 
09:45  3000 m M U18  [s]
10:05  2000 m K U16  [s]
10:20  2000 m M U16  [s]
10:35  800 m K U18  [s]
10:45  800 m M U18  [s]
11:00  Kula K (3) U18 
11:00  Dysk M (1.5) U18 
11:00  W dal M U18 
11:05  600 m K U16  [s]
11:20  600 m M U16  [s]
11:35  200 m K U18  [s]
11:55  200 m M U18  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-31 10:17:27
W dal M U16 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-31 09:30 ZAKOŃCZENIE: 10:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 962 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04-01-02 WLKS Nowe Iganie (MZ) 5.89
+1.4
x
+2.0
6.11
+1.4
6.10
+1.5
6.29
+1.6
6.12
+1.0
6.29 PB 9
2 1 19 GŁASZCZKA Szymon 05-01-08 GKS Wilga Garwolin (MZ) x
+1.5
5.90
+1.5
5.60
+1.6
5.74
+0.7
x
+0.9
5.50
+1.2
5.90 =PB 7
3 7 161 FEISTER Błazej 04-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) x
+1.0
x
+1.5
5.47
+1.4
5.35
+1.1
5.57
+0.6
5.32
+1.5
5.57 PB 6
4 5 PAROL Patryk 04-04-16 WLKS Nowe Iganie (MZ) x
+1.8
5.43
+3.0
5.19
+0.7
5.41
+1.7
5.01
+1.6
5.26
+1.4
5.43 5
5 8 35 OLSZEWSKI Jakub 05-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 3.82
+1.5
x
+2.0
5.22
+2.2
x
+1.2
5.01
+0.6
5.13
+0.6
5.22 PB 4
6 2 268 URBANIAK Igor 05-07-01 LKS Omega Kleszczów (LD) 4.46
+0.6
x
+1.0
4.04
+1.6
x
+1.9
4.47
+1.3
x
+1.2
4.47 3
7 3 315 KARLIŃSKI Łukasz 04-07-03 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 3.42
+1.9
3.72
+1.1
3.92
+1.9
4.15
+1.3
4.08
+0.8
3.93
+1.0
4.15 2
4 136 ŻUCHOWSKI Daniel 04-07-14 LKS Lubawa (WN)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.089734077453613 s.