22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 12:57:14
M100m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-30 12:54:59
100 m M U16 - elim 1 Planowany START: 2019-08-30 11:35 WYSTARTOWANO: 11:35:04
-0.6 m/s
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 3 333 SZYMAŃSKI Daniel 05-05-02 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 11.82 q PB 1
1 6 1 934 ŁAZOWY Cezary 04-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.83 q 2
1 3 2 781 WESSERLING Cezary 04-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 11.84 q PB 3
2 3 1 306 RUTOWICZ Hubert 04-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 11.86 q PB 4
2 3 3 991 KONOBROCKI Rafał 04-02-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 11.88 q 5
3 7 3 976 PILICHOWSKI Bartosz 04-08-03 LKS Lubusz Słubice (LB) 12.00 q 6
2 8 2 20 LEGUTKO Wiktor 05-05-31 MLUKS Tarnów (MA) 12.08 q 7
3 7 1 236 SZYMANEK Aleksy 05-02-01 KS Wisła Puławy (LU) 12.13 q 8
3 5 2 3 BŁASZCZYK Norbert 04-01-19 UKS Czapla Białe Błota (KP) 12.29 1 9
4 2 3 780 LIPSKI Maciej 04-08-30 KS Podlasie Białystok (PD) 12.30 1 10
5 4 3 996 JAGIELSKI Kacper 05-03-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 12.39 1 11
4 4 1 26 SZYŁEJKO Dominik 05-07-14 UKS Atos Woźnice (WN) 12.53 1 12
4 4 2 740 TAŃSKI Andrzej 04-10-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 12.57 PB 1 13
5 5 1 968 JANIK Mateusz 04-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 12.86 1 14
6 2 99 GRUSZCZYŃSKI Kacper 04-02-08 UKS Otrębusy (MZ) DNS
6 3 5 GLAZA Mateusz 04-08-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) DNS
7 2 962 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04-01-02 WLKS Nowe Iganie (MZ) DNS
8 3 268 URBANIAK Igor 05-07-01 LKS Omega Kleszczów (LD) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.055238962173462 s.