22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 11:54:24
M200jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  3000 m K U18  [s]
09:30  Kula K (3) U16 
09:30  Dysk M (1) U16 
09:30  W dal M U16 
09:45  3000 m M U18  [s]
10:05  2000 m K U16  [s]
10:20  2000 m M U16  [s]
10:35  800 m K U18  [s]
10:45  800 m M U18  [s]
11:00  Kula K (3) U18 
11:00  Dysk M (1.5) U18 
11:00  W dal M U18 
11:05  600 m K U16  [s]
11:20  600 m M U16  [s]
11:35  200 m K U18  [s]
11:55  200 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 21.06 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Kutno 2016-05-29
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 11:54:24
200 m M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2019-08-31 11:55 WYSTARTOWANO: 11:49:28
-1.5 m/s
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 1 137 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 22.21 9 1
2 4 1 36 POKORA Dawid 02-03-25 LKS Orzeł Namysłów (OP) 22.67 7 2
3 5 1 44 TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 22.82 6 3
4 1 1 974 CZAPCZUK Oskar 03-03-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 23.63 5 4
5 6 1 110 KRUPIŃSKI Dawid 03-07-12 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 23.74 4 5
1 4 2 741 KRYŚ Kamil 03-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 23.99 3 6
6 2 1 64 WYRODEK Paweł 03-04-11 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 24.19 2 7
2 6 2 504 SOBCZAK Bartłomiej 03-03-04 LIUKS Kruszwica (KP) 24.25 PB 1 8
3 5 2 110 BARSZCZEWSKI Mateusz 03-08-23 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 24.47 PB 1 9
4 1 2 211 JASIAK Kacper 02-04-19 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 24.49 1 10
5 3 2 105 CIAPA Bartłomiej 03-02-02 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 25.15 1 11
6 2 2 925 LUCHOWSKI Szymon 03-12-05 MKS Agros Chełm (LU) 25.49 PB 1 12

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.040304183959961 s.