Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 13:43:50
M800jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:20  3000 m K  [s]
09:20  Trójskok K  [FINAŁ]
09:20  Trójskok K U20  [FINAŁ]
09:20  Dysk M (1.5) U18  [FINAŁ]
09:20  Kula K (3) U18  [FINAŁ]
09:40  5000 m M  [s]
10:05  400 m pł K U18  [s]
10:25  400 m pł K  [s]
10:25  400 m pł K U20  [s]
10:35  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
10:50  Trójskok K U18  [FINAŁ]
10:55  400 m pł M U20  [s]
10:55  400 m pł M  [s]
11:15  200 m K U18  [s]
11:45  200 m K U20  [s]
11:45  Kula K  [FINAŁ]
11:45  Kula K (4) U20  [FINAŁ]
12:00  200 m K  [s]
12:00  Dysk M (1.75) U20  [FINAŁ]
12:05  200 m M U18  [s]
12:30  200 m M U20  [s]
12:30  Trójskok M  [FINAŁ]
12:30  Trójskok M U20  [FINAŁ]
12:50  200 m M  [s]
13:00  800 m K U18  [s]
13:15  800 m K U20  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:20  Trójskok M U18  [FINAŁ]
13:25  800 m M U18  [s]
13:35  Dysk M  [FINAŁ]
13:45  800 m M U20  [s]
13:55  800 m M  [s]
14:05  4x400 m K  [s]
14:20  4x400 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-29 13:43:50
800 m M U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-29 13:25 WYSTARTOWANO: 13:25:26
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 2 315 ADAMCIO Cyprian 03-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:55.99 PB 9 1
1 3 1 789 CYDEJKO Szymon 03-12-30 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 1:56.64 7 2
2 4 1 67 WESOŁOWSKI Miłosz 04-05-15 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1:56.99 6 3
2 6 2 988 JURAK Bartosz 03-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1:57.19 PB 5 4
3 6 1 61 LEWANDOWSKI Filip 03-04-18 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:58.58 4 5
4 2 1 998 FOLGA Bartłomiej 03-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 1:58.63 3 6
5 1 1 440 STRZELCZYK Jakub 03-06-12 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1:59.87 2 7
3 3 2 558 CZECHOWICZ Mikołaj 03-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 1:59.90 PB 1 8
6 4 1 625 CHUDZIK Jakub 04-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 2:00.55 9
4 2 2 15 KRZYŻANOWSKI Mateusz 03-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 2:01.15 PB 10
7 5 1 704 KOMODA Dawid 03-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:01.15 11
8 2 1 785 KLIMIUK Łukasz 04-12-06 KS Parkiet Hajnówka (PD) 2:01.30 12
1 6 3 867 MAREK Adrian 04-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2:01.79 PB 13
5 4 2 741 ZALIŃSKI Dawid 03-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 2:02.61 PB 14
6 1 2 943 MAĆKOWSKI Karol 04-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 2:02.78 PB 15
9 2 1 714 GAJDA Michał 03-07-12 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:02.89 16
2 4 3 10 GANCARZ Mikołaj 05-02-14 LKS Feniks Opoczno (LD) 2:03.28 PB 17
3 2 3 246 KASPROWICZ Krzysztof 04-07-27 MLKS Baszta Bytów (PM) 2:03.37 18
7 6 2 39 GRABARCZYK Aleksander 04-01-11 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:04.18 PB 19
1 5 4 111 ZIĘBA Wiktor 04-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 2:05.00 20
4 4 3 31 STRZESZKOWSKI Karol 04-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 2:05.58 PB 21
2 4 4 9 PETROSYAN Artur 05-01-06 LKS Feniks Opoczno (LD) 2:05.58 PB 22
5 3 3 43 PAUL Jakub 04-12-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:05.99 PB 23
6 2 3 934 ORACZKO Denis 03-09-10 RLTL ZTE Radom (MZ) 2:06.24 PB 24
8 2 2 218 JANTA Dawid 03-11-22 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 2:07.02 25
3 5 4 255 WOLDAN Marcin 04-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 2:07.80 PB 26
7 3 3 2 SZCZEPAŃSKI Maciej 04-06-07 KS Polonia Pasłęk (WN) 2:07.93 27
9 5 2 467 TYBURSKI Igor 04-02-06 LKS Zantyr Sztum (PM) 2:08.04 28
4 3 4 2 WRZAŁEK Jakub 04-06-01 UKS Żaczek Połaniec (SK) 2:08.06 PB 29
5 6 4 45 TRZCIŃSKI Bartłomiej 04-03-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:09.28 30
8 5 3 58 ŚLIWKA Łukasz 03-04-15 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:09.68 PB 31
9 5 3 216 UŁAŃSKI Jakub 04-05-23 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 2:10.09 SB 32
6 4 4 490 DYGAS Michał 04-01-03 ULKS Tychowo (ZP) 2:10.52 33
7 6 4 492 PODSTAWKA Aleksander 04-05-10 ULKS Tychowo (ZP) 2:11.34 PB 34
8 1 4 502 ŚLIWIŃSKI Norbert 04-03-31 PLKS Gwda Piła (WP) 2:11.76 PB 35
10 1 3 951 KOKOCIŃSKI Dawid 03-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 2:12.92 36
2 4 232 GRAŻUL Alan 04-08-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) DNS
2 4 212 PAWLOS Mikolaj 04-05-24 LKB Rudnik (SK) DNS
4 2 6 KAROW Damian 04-02-12 UKS Czapla Białe Błota (KP) DNS
6 1 201 BAŁASZ Dawid 03-01-25 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) DNF
6 3 982 MACIOCH Szymon 03-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) DNS

 

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.026895 s. | Mem: 1.25 megabytes