22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 12:54:44
K100płjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.44 DONCER Joanna ORZEŁ Warszawa Moskwa 1998-07-15
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-30 12:54:44
100 m pł K U18 (76.2) - elim 1 Planowany START: 2019-08-30 10:20 WYSTARTOWANO: 10:18:06
-1.0 m/s
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 7 122 OKO Wiktoria 03-09-18 KS Wisła Puławy (LU) 14.57 q 1
2 4 834 SIELSKA Alicja 03-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 15.26 q 2
3 3 775 ZACZKIEWICZ Oliwia 03-12-03 KS Podlasie Białystok (PD) 16.11 q 5
4 6 512 CHMIELEWSKA Nina 03-05-20 ZLKL Zielona Góra (LB) 16.24 q 6
5 5 86 ŁASKA Anna 02-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 16.63 2 7

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04904317855835 s.