Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 09:38:54
K3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-06-02 09:38:54
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-06-02 08:45 WYSTARTOWANO: 08:45:52
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 14 951 LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10:04.22 9
2 21 791 KARPIUK Małgorzata 03-01-04 KS Parkiet Hajnówka (PD) 10:09.47 PB 9
3 7 16 SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 10:11.64
4 2 83 DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 10:14.90 7
5 13 11 WIKTORCZYK Anna 98-07-01 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 10:20.40
6 16 216 PIECHOWSKA Regina 03-01-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 10:45.78 7
7 3 255 IZNEROWICZ Karolina 98-05-25 LKS Omega Kleszczów (LD) 11:03.45
8 9 18 SZANIAWSKA Agata 03-02-27 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11:07.25 PB 6
9 4 72 MIKOŁAJEWSKA Weronika 02-08-28 GKS Żukowo (PM) 11:12.29 PB 5
10 19 207 METLICKA Wiktoria 01-12-07 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 11:13.41 SB 6
11 20 215 PAWŁOWSKA Dorota 80-03-13 KS Zamek Kurzętnik (WN) 11:15.12 PB PK
12 5 253 ROŚ Martyna 03-04-28 ULKS Technik Trzcinica (PK) 11:34.31 PB 4
13 18 134 SKÓRA Sylwia 01-08-28 KS Agros Zamość (LU) 11:45.25 5
14 12 518 WOLF Paulina 03-01-18 PLKS Gwda Piła (WP) 11:49.81 3
15 6 23 RACHAŃSKA Wiktoria 02-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11:50.04 2
16 17 54 CABAJ Anna 02-07-09 LKS Kłos Olkusz (MA) 11:54.17 1
17 8 24 KOWALCZYK Elżbieta 02-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 12:07.22
18 1 3 SAWCZUK Lucyna 03-01-14 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 12:26.92
11 782 KARPIUK Diana 00-04-05 KS Podlasie Białystok (PD) DNF
10 174 KALISZ Patrycja 98-02-09 LKS Fenix Słupsk (PM) DNS
15 36 FEMLAK Natalia 01-08-15 MLKS Agros Żary (LB) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.058856964111328 s.