22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 10:35:18
M4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.42 - MKS Bytom Białystok 1983-06-24
RP (U18) 45.49 POLSKA Bydgoszcz 1999-07-17
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 10:35:18
4x100 m M U16 - Bieg 1 Planowany START: 2019-08-30 18:50 WYSTARTOWANO: 18:49:04
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 5 781 FEISTER Błazej
BIELASZEWSKI Szymon
TAŃSKI Andrzej
WESSERLING Cezary
Pomorskie (PM) 47.92 sztafeta woj. 1
2 3 23 GŁASZCZKA Szymon
FEBERT Jacek
SIKORA Wiktor
SZAŁAS Stanisław
GKS Wilga Garwolin (MZ) 48.81 9 2
3 6 943 OSTAŁOWSKI Mateusz
JARZEMBSKI Kacper
DOMAGALSKI Mateusz
MAĆKOWSKI Karol
MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51.24 7 3
4 BŁASZCZYK Norbert
GLAZA Mateusz
KAROW Damian
BRODALA Maksym
UKS Czapla Białe Błota (KP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.088526010513306 s.