Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-02 12:45:04
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 100p 400pU18 400pU20 400p 1500pU18 2000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400OOM 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 2000pU18 3000pU20 3000p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk MłotU18 MłotU20 Młot OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-01
DZIEŃ 2
2019-06-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

08:30  3000 m M U18  [s]
08:30  3000 m M U20  [s]
08:45  3000 m K  [s]
09:00  Trójskok K U18 
09:00  Kula K (3) U18 
09:00  Oszczep M (700) U18 
09:00  400 m pł K U18  [s]
09:15  400 m pł K U20  [s]
09:15  400 m pł K  [s]
09:25  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
09:45  400 m pł M U20  [s]
09:45  400 m pł M  [s]
10:00  200 m K U18  [s]
10:00  Oszczep M U20 (800) 
10:00  Oszczep M 
10:15  200 m K U20  [s]
10:20  Trójskok K U20 
10:20  Trójskok K 
10:20  Kula K (4) U20 
10:20  Kula K 
10:35  200 m K  [s]
10:40  200 m M U18  [s]
11:00  200 m M U20  [s]
11:20  200 m M  [s]
11:20  Trójskok M U18 
11:20  Kula M (5) U18 
11:25  Oszczep K (500) U18 
11:25  800 m K U18  [s]
11:35  800 m K U20  [s]
11:45  800 m K  [s]
11:50  800 m M U18  [s]
12:00  800 m M U20  [s]
12:10  800 m M  [s]
12:30  Trójskok M U20 
12:30  Trójskok M 
12:30  Kula M (6) U20 
12:30  Kula M 
12:30  4x100 m K U18  [s]
12:40  4x100 m K U20  [s]
12:40  Oszczep K (600) U20 
12:40  Oszczep K 
12:45  4x100 m M U18  [s]
12:55  4x100 m M U20  [s]
13:05  4x400 m K OOM  [s]
13:25  4x400 m K  [s]
13:35  4x400 m M  [s]
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-06-02 12:45:04
800 m M - Bieg 1 Planowany START: 2019-06-02 12:10 WYSTARTOWANO: 12:21:40
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 3 960 KOCAK Patryk 99-07-01 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1:57.67 SB 9
2 1 40 KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:57.87 PB 7
3 5 57 WIDŁAK Paweł 99-01-18 LKS Kłos Olkusz (MA) 1:58.08 SB 6
4 4 420 MARUSZEWSKI Arkadiusz 98-08-29 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 1:58.09 5
5 2 150 WRÓBEL Jakub 99-01-20 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 1:58.53 4
6 2 37 MAJDZIŃSKI Konrad 97-03-09 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 2:01.71 PB 3
7 6 365 KLIMEK Rafał 99-11-18 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 2:06.35 2
4 176 JEFIMCZYK Norbert 99-01-19 LKS Fenix Słupsk (PM) DNS
6 11 KONDEJ Mateusz 97-02-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.065401077270508 s.