Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 12:00:45
Ktrójsjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:20  3000 m K  [s]
09:20  Trójskok K  [FINAŁ]
09:20  Trójskok K U20  [FINAŁ]
09:20  Dysk M (1.5) U18  [FINAŁ]
09:20  Kula K (3) U18  [FINAŁ]
09:40  5000 m M  [s]
10:05  400 m pł K U18  [s]
10:25  400 m pł K  [s]
10:25  400 m pł K U20  [s]
10:35  400 m pł M U18 (84.0)  [s]
10:50  Trójskok K U18  [FINAŁ]
10:55  400 m pł M U20  [s]
10:55  400 m pł M  [s]
11:15  200 m K U18  [s]
11:45  200 m K U20  [s]
11:45  Kula K  [FINAŁ]
11:45  Kula K (4) U20  [FINAŁ]
12:00  200 m K  [s]
12:00  Dysk M (1.75) U20  [FINAŁ]
12:05  200 m M U18  [s]
12:30  200 m M U20  [s]
12:30  Trójskok M  [FINAŁ]
12:30  Trójskok M U20  [FINAŁ]
12:50  200 m M  [s]
13:00  800 m K U18  [s]
13:15  800 m K U20  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:20  Trójskok M U18  [FINAŁ]
13:25  800 m M U18  [s]
13:35  Dysk M  [FINAŁ]
13:45  800 m M U20  [s]
13:55  800 m M  [s]
14:05  4x400 m K  [s]
14:20  4x400 m M  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-29 12:00:45
Trójskok K U18 - FINAŁ Planowany START: 2020-08-29 10:50 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 136 STASZCZUK Kinga 03-02-05 KS Agros Zamość (LU) 11.48
-0.7
11.21
-0.1
x
-0.6
x
-0.4
x
+0.1
11.58
+0.1
11.58
+0.1
9
2 13 615 DRZEWIECKA Natalia 03-10-31 UKS Przełaj Żerków (WP) 10.21
-0.6
10.27
+1.0
10.62
-0.4
10.46
+0.1
10.44
+0.7
10.65
-0.4
10.65
-0.4
7
3 4 755 PYSKŁO Wiktoria 03-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 10.25
+0.2
x
+0.2
x
+0.3
9.55
+0.2
x
+0.7
x
-0.3
10.25
+0.2
6
4 2 458 WOJCIECHOWSKA Agata 04-07-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 10.19
+0.3
9.99
-0.3
9.50
-0.8
9.62
+1.3
9.86
+0.2
10.01
-0.1
10.19
+0.3
5
5 3 589 PABJANEK Nikola 04-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 9.92
+0.2
10.04
-0.5
x
-0.2
9.38
-0.3
x
+0.6
9.78
-0.3
10.04
-0.5
PB 4
6 8 49 WIDULIŃSKA Wiktoria 03-09-26 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 9.88
-0.4
x
+0.1
9.99
-0.2
10.01
-0.5
x
-0.2
9.96
+1.7
10.01
-0.5
2
7 1 74 KOWALSKA Julia 03-07-08 UKS MOSiR Działdowo (WN) x
+0.6
9.55
-0.2
10.01
-0.2
9.81
-0.7
9.72
+0.5
9.62
-0.3
10.01
-0.2
PB 3
8 7 737 PAJEWSKA Maja 03-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 9.72
+0.1
x
-0.2
9.70
+0.4
9.12
-0.5
x
-0.1
9.48
-0.6
9.72
+0.1
SB 1
9 10 738 BUDZIŁEK Oliwia 03-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) x
-0.9
x
-0.2
9.51
-0.4



9.51
-0.4
10 9 41 KOSZYK Anna 03-08-19 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x
+0.5
9.50
+1.7
9.49
+0.7



9.50
+1.7
PB
5 48 ZDUNOWSKA Marta 03-03-26 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
+0.9
x
+0.3
x
-0.1



NM
6 790 CZAJA Olga 04-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x
+2.2
x
-0.6
x
-0.2



NM
12 37 JAROSZEWICZ Dominika 03-11-16 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
-1.2
x
+1.4
r



NM

 

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1492071 s. | Mem: 1.25 megabytes