Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 16:51:08
K1500jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M U18  [s]
09:00  10000 m chód M U20  [s]
09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  5000 m chód K U18  [s]
10:00  5000 m chód K U20  [s]
10:00  5000 m chód K  [s]
10:00  W dal M  [FINAŁ]
10:00  W dal M U20  [FINAŁ]
10:00  Dysk K (1) U18  [FINAŁ]
10:00  Wzwyż K U18  [FINAŁ]
10:00  Kula M  [FINAŁ]
10:00  Kula M (6) U20  [FINAŁ]
10:40  110 m pł M  [s]
10:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
10:45  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:55  100 m pł K U20  [el]
11:05  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:25  100 m K  [s]
11:30  100 m K U20  [el]
11:40  100 m K U18  [el]
11:40  W dal M U18  [FINAŁ]
11:40  Dysk K  [FINAŁ]
11:40  Dysk K (1) U20  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K U20  [FINAŁ]
11:40  Kula M (5) U18  [FINAŁ]
12:05  100 m M  [s]
12:10  100 m M U20  [el]
12:25  100 m M U18  [el]
13:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K U20  [F]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:20  100 m K U20  [F]
13:25  100 m K U18  [F]
13:30  100 m M U20  [F]
13:35  100 m M U18  [F]
15:00  400 m K U18  [s]
15:00  Oszczep K (500) U18  [FINAŁ]
15:00  W dal K U18  [FINAŁ]
15:00  Wzwyż M U18  [FINAŁ]
15:25  400 m K U20  [s]
15:35  400 m K  [s]
15:40  400 m M U18  [s]
16:05  400 m M U20  [s]
16:20  Oszczep K  [FINAŁ]
16:20  Oszczep K (600) U20  [FINAŁ]
16:25  400 m M  [s]
16:35  1500 m K U18  [s]
16:45  Wzwyż M  [FINAŁ]
16:45  Wzwyż M U20  [FINAŁ]
16:50  1500 m K U20  [s]
16:55  W dal K  [FINAŁ]
16:55  W dal K U20  [FINAŁ]
17:00  1500 m K  [s]
17:10  1500 m M U18  [s]
17:20  1500 m M U20  [s]
17:30  Oszczep M  [FINAŁ]
17:30  Oszczep M U20 (800)  [FINAŁ]
17:35  1500 m M  [s]
17:45  4x100 m K U18  [s]
17:55  4x100 m K U20  [s]
18:05  4x100 m M U18  [s]
18:15  4x100 m M U20  [s]
18:25  3000 m M U18  [s]
18:25  Oszczep M (700) U18  [FINAŁ]
18:40  3000 m M U20  [s]
18:40  3000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-28 16:51:08
1500 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-28 16:35 WYSTARTOWANO: 16:35:25
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 1 434 PERYT Maja 04-05-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 4:40.92 9 1
2 5 1 448 SOT Aleksandra 04-04-05 UKS Olimp Kozienice (MZ) 4:42.58 PB 7 2
3 9 1 66 SIKORA Julia 03-02-22 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 4:43.47 PB 6 3
4 10 1 6 SZYDŁOWSKA Julia 04-02-11 UKS Żaczek Połaniec (SK) 4:43.97 PB 5 4
5 4 1 726 NOWAKOWSKA Katarzyna 03-10-21 AML Słupsk (PM) 4:49.95 4 5
1 9 2 22 WIŚNIEWSKA Aleksandra 04-09-29 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 4:53.12 PB 3 6
2 5 2 439 WOJNAR Weronika 03-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 4:53.73 PB 2 7
6 6 1 14 SĘCZEK Martyna 04-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4:54.62 1 8
7 8 1 959 WRÓBEL Wiktoria 04-08-26 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4:54.77 9
8 11 1 28 KAROLCZUK Aleksandra 04-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 4:54.89 PB 10
3 7 2 310 LOSY Anna 03-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4:58.88 PB 11
4 3 2 3 ROZPĘDZIK Marzena 03-01-20 UKS Czapla Białe Błota (KP) 4:59.30 PB 12
5 10 2 117 CHMIEL Aleksandra 04-12-12 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4:59.99 PB 13
6 8 2 28 WIATRZYK Ewa 03-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 5:02.49 PB 14
7 4 2 739 MARCIŃCZYK Izabela 03-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 5:12.63 PB 15
8 1 2 4 JABŁOŃSKA Adrianna 04-11-27 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5:26.54 16
1 1 713 KORNIAT Ludwika 03-01-16 AML Słupsk (PM) DNF
2 1 237 GLAZIK Anna 04-04-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) DNS
2 2 84 DOROŻYŃSKA Joanna 04-04-14 LUKS Namysłów (OP) DNS
6 2 18 SZANIAWSKA Agata 03-02-27 GKS Wilga Garwolin (MZ) DNS
7 1 5 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 04-09-12 KS Maków Biega (MZ) DNS

 

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.119879 s. | Mem: 1.25 megabytes