Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 15:38:26
K400jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M U18  [s]
09:00  10000 m chód M U20  [s]
09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  5000 m chód K U18  [s]
10:00  5000 m chód K U20  [s]
10:00  5000 m chód K  [s]
10:00  W dal M  [FINAŁ]
10:00  W dal M U20  [FINAŁ]
10:00  Dysk K (1) U18  [FINAŁ]
10:00  Wzwyż K U18  [FINAŁ]
10:00  Kula M  [FINAŁ]
10:00  Kula M (6) U20  [FINAŁ]
10:40  110 m pł M  [s]
10:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
10:45  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:55  100 m pł K U20  [el]
11:05  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:25  100 m K  [s]
11:30  100 m K U20  [el]
11:40  100 m K U18  [el]
11:40  W dal M U18  [FINAŁ]
11:40  Dysk K  [FINAŁ]
11:40  Dysk K (1) U20  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K U20  [FINAŁ]
11:40  Kula M (5) U18  [FINAŁ]
12:05  100 m M  [s]
12:10  100 m M U20  [el]
12:25  100 m M U18  [el]
13:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K U20  [F]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:20  100 m K U20  [F]
13:25  100 m K U18  [F]
13:30  100 m M U20  [F]
13:35  100 m M U18  [F]
15:00  400 m K U18  [s]
15:00  Oszczep K (500) U18  [FINAŁ]
15:00  W dal K U18  [FINAŁ]
15:00  Wzwyż M U18  [FINAŁ]
15:25  400 m K U20  [s]
15:35  400 m K  [s]
15:40  400 m M U18  [s]
16:05  400 m M U20  [s]
16:20  Oszczep K  [FINAŁ]
16:20  Oszczep K (600) U20  [FINAŁ]
16:25  400 m M  [s]
16:35  1500 m K U18  [s]
16:45  Wzwyż M  [FINAŁ]
16:45  Wzwyż M U20  [FINAŁ]
16:50  1500 m K U20  [s]
16:55  W dal K  [FINAŁ]
16:55  W dal K U20  [FINAŁ]
17:00  1500 m K  [s]
17:10  1500 m M U18  [s]
17:20  1500 m M U20  [s]
17:30  Oszczep M  [FINAŁ]
17:30  Oszczep M U20 (800)  [FINAŁ]
17:35  1500 m M  [s]
17:45  4x100 m K U18  [s]
17:55  4x100 m K U20  [s]
18:05  4x100 m M U18  [s]
18:15  4x100 m M U20  [s]
18:25  3000 m M U18  [s]
18:25  Oszczep M (700) U18  [FINAŁ]
18:40  3000 m M U20  [s]
18:40  3000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-28 15:38:26
400 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-28 15:00 WYSTARTOWANO: 15:12:54
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 1 401 GUZOWSKA Martyna 03-01-13 LUKS Orkan Września (WP) 56.82 PB 9 1
2 5 1 450 SZYMKOWIAK Zofia 03-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 58.26 PB 7 2
3 3 1 991 KRAWCZYŃSKA Martyna 04-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 58.42 6 3
1 1 2 228 KORNACKA Karolina 03-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 58.86 PB 5 4
2 6 2 12 ŚMIETANKA Olga 03-03-15 MKS Unia Hrubieszów (LU) 58.89 PB 4 5
3 4 2 414 DAMS Wiktoria 03-10-24 LUKS Orkan Września (WP) 59.19 PB 3 6
4 3 2 227 KORNACKA Kinga 03-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 59.41 SB 2 7
5 2 2 11 ŚWIESIULSKA Olga 04-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 59.77 PB 1 8
4 1 1 178 WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 59.86 9
5 6 1 7 PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 59.88 10
6 5 2 127 JACHYMEK Sabina 04-08-03 KS Agros Zamość (LU) 60.08 11
1 3 3 354 ŚWIRBUTOWICZ Julia 03-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 60.42 PB 12
6 2 1 42 WAWRZYNOWICZ Julia 04-02-11 UKS Atos Woźnice (WN) 61.63 13
1 6 4 917 ZAWROTNIAK Urszula 03-08-18 MKS Agros Chełm (LU) 61.88 PB 14
2 5 3 42 KARDASZ Maja 03-05-28 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 62.60 15
2 5 4 35 KOCZOROWSKA Julia 04-03-05 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 62.99 PB 16
3 4 4 709 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 04-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 63.58 17
1 4 5 450 JARZĄBEK Klaudia 04-05-18 SSR Olimp Strawczyn (SK) 63.78 PB 18
4 3 4 36 KNAPE Natalia 03-01-16 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 63.79 19
3 4 3 454 MASTALERZ Idalia 04-06-14 SSR Olimp Strawczyn (SK) 63.88 20
4 1 3 972 KOZŁOWSKA Nikola 03-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 63.99 21
2 5 5 707 BEDNARCZYK Aleksandra 04-04-24 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 64.02 PB 22
3 6 5 78 TOMCZYK Aleksandra 04-01-03 UKS MOSiR Działdowo (WN) 64.12 23
5 2 4 121 RAROT Roksana 04-05-05 KS Agros Zamość (LU) 64.17 24
6 1 4 20 LUDWICKA Oliwia 04-12-02 UKS Wiking Rychnowy (PM) 64.47 PB 25
5 2 3 745 PAŻYCH Klaudia 03-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 64.52 26
4 2 5 80 KOTOWICZ Anna 04-08-05 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 65.87 PB 27
5 3 5 54 BIEGAJ Oliwia 04-06-11 UKS Atos Woźnice (WN) 66.44 PB 28
6 1 5 19 SZYLAR Joanna 03-07-17 MLUKS Tarnów (MA) 67.52 29
6 3 221 OLESIEJUK Magdalena 04-02-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) DNF

 

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0364139 s. | Mem: 1.25 megabytes