Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
Auto odświeżanie
włączone
Ostatnie zmiany:
2020-08-28 13:59:11
K100płjm
4
1
1
Info:
PRZED
TRWA
ZAKOŃCZONE
100
U18
100
U20
100
200
U18
200
U20
200
400
U18
400
U20
400
800
U18
800
U20
800
1500
U18
1500
U20
1500
3000
100p
U18
100p
U20
400p
U18
400p
U20
400p
4x100
U18
4x100
U20
4x400
5000ch
U18
5000ch
U20
5000ch
Wzwyż
U18
Wzwyż
U20
Wzwyż
W dal
U18
W dal
U20
W dal
Trójskok
U18
Trójskok
U20
Trójskok
Kula
U18
Kula
U20
Kula
Dysk
U18
Dysk
U20
Dysk
Oszczep
U18
Oszczep
U20
Oszczep
100
U18
100
U20
100
200
U18
200
U20
200
400
U18
400
U20
400
800
U18
800
U20
800
1500
U18
3000
1500
U20
1500
3000
U18
3000
U20
5000
110p
U18
110p
U20
110p
400p
U18
400p
U20
400p
4x100
U18
4x100
U20
4x400
10000ch
U18
10000ch
U20
10000ch
Wzwyż
U18
Wzwyż
U20
Wzwyż
W dal
U18
W dal
U20
W dal
Trójskok
U18
Trójskok
U20
Trójskok
Kula
U18
Kula
U20
Kula
Dysk
U18
Dysk
U20
Dysk
Oszczep
U18
Oszczep
U20
Oszczep
DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ
09:00
10000 m chód M U18
[s]
09:00
10000 m chód M U20
[s]
09:00
10000 m chód M
[s]
10:00
5000 m chód K U18
[s]
10:00
5000 m chód K U20
[s]
10:00
5000 m chód K
[s]
10:00
W dal M
[FINAŁ]
10:00
W dal M U20
[FINAŁ]
10:00
Dysk K (1) U18
[FINAŁ]
10:00
Wzwyż K U18
[FINAŁ]
10:00
Kula M
[FINAŁ]
10:00
Kula M (6) U20
[FINAŁ]
10:40
110 m pł M
[s]
10:40
110 m pł M U20 (99.1)
[s]
10:45
110 m pł M U18 (91.4)
[el]
10:55
100 m pł K U20
[el]
11:05
100 m pł K U18 (76.2)
[el]
11:25
100 m K
[s]
11:30
100 m K U20
[el]
11:40
100 m K U18
[el]
11:40
W dal M U18
[FINAŁ]
11:40
Dysk K
[FINAŁ]
11:40
Dysk K (1) U20
[FINAŁ]
11:40
Wzwyż K
[FINAŁ]
11:40
Wzwyż K U20
[FINAŁ]
11:40
Kula M (5) U18
[FINAŁ]
12:05
100 m M
[s]
12:10
100 m M U20
[el]
12:25
100 m M U18
[el]
13:00
110 m pł M U18 (91.4)
[F]
13:05
100 m pł K U20
[F]
13:10
100 m pł K U18 (76.2)
[F]
13:20
100 m K U20
[F]
13:25
100 m K U18
[F]
13:30
100 m M U20
[F]
13:35
100 m M U18
[F]
15:00
400 m K U18
[s]
15:00
Oszczep K (500) U18
[FINAŁ]
15:00
W dal K U18
[FINAŁ]
15:00
Wzwyż M U18
[FINAŁ]
15:25
400 m K U20
[s]
15:35
400 m K
[s]
15:40
400 m M U18
[s]
16:05
400 m M U20
[s]
16:20
Oszczep K
[FINAŁ]
16:20
Oszczep K (600) U20
[FINAŁ]
16:25
400 m M
[s]
16:35
1500 m K U18
[s]
16:45
Wzwyż M
[FINAŁ]
16:45
Wzwyż M U20
[FINAŁ]
16:50
1500 m K U20
[s]
16:55
W dal K
[FINAŁ]
16:55
W dal K U20
[FINAŁ]
17:00
1500 m K
[s]
17:10
1500 m M U18
[s]
17:20
1500 m M U20
[s]
17:30
Oszczep M
[FINAŁ]
17:30
Oszczep M U20 (800)
[FINAŁ]
17:35
1500 m M
[s]
17:45
4x100 m K U18
[s]
17:55
4x100 m K U20
[s]
18:05
4x100 m M U18
[s]
18:15
4x100 m M U20
[s]
18:25
3000 m M U18
[s]
18:25
Oszczep M (700) U18
[FINAŁ]
18:40
3000 m M U20
[s]
18:40
3000 m M
[s]
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
elim 1
elim 2
elim 3
elim 4
FINAŁ
Ranking
Data aktualizacji:
2020-08-28 13:58:28
100 m pł K U18 (76.2) - elim 4
Planowany START: 2020-08-28
11:05
WYSTARTOWANO:
11:33:30
+1.1 m/s
msc
tor
seria
nr start
nazwisko i imię
data ur.
kraj-klub
wynik
inf
punkty
rank
1
4
1
717
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena
03-04-12
STS Pomerania Szczecinek (ZP)
14.01
q
1
1
4
2
834
SIELSKA Alicja
03-07-12
KS Wisła Puławy (LU)
14.04
q PB
2
2
6
1
885
MASTALERZ Pola
03-10-05
TS Wieliczanka Wieliczka (MA)
14.24
q PB
3
1
5
3
122
OKO Wiktoria
03-09-18
KS Wisła Puławy (LU)
14.66
q
4
3
5
1
220
STEMPKOWSKA Kamila
04-08-06
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN)
14.91
q PB
5
4
3
1
22
KOWALSKA Aleksandra
04-09-24
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN)
15.09
q PB
6
1
4
4
775
ZACZKIEWICZ Oliwia
03-12-04
KS Podlasie Białystok (PD)
15.28
2
7
2
4
3
614
WŁOSZCZYK Liwia
04-06-25
UKS Przełaj Żerków (WP)
15.47
1
8
2
5
4
615
DRZEWIECKA Natalia
03-10-31
UKS Przełaj Żerków (WP)
15.61
PB
9
2
2
2
737
ZABIELSKA Oliwia
03-07-22
STS Pomerania Szczecinek (ZP)
15.71
PB
10
5
2
1
512
CHMIELEWSKA Nina
03-05-20
ZLKL Zielona Góra (LB)
15.74
PB
11
3
3
3
724
PASTUSZKO Patrycja
04-02-04
STS Pomerania Szczecinek (ZP)
15.92
12
3
5
2
962
NOWAK Weronika
04-01-04
WLKS Nowe Iganie (MZ)
15.94
PB
13
4
3
2
37
KĘDZIERSKA Iga
04-08-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS)
16.57
14
3
3
4
60
OLSZOWA Małgorzata
03-09-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS)
17.15
SB
15
4
2
3
35
BRZEZIŃSKA Karina
04-08-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS)
17.55
PB
16
2
4
731
LANDOWSKA Zofia
03-03-03
OKS Skra Warszawa (MZ)
DNF
6
2
18
GOZDERA Zuzanna
04-07-04
KS Wisła Puławy (LU)
DNS
6
3
903
SZCZĘSNA Natalia
04-01-22
RLTL ZTE Radom (MZ)
DNF
6
4
78
TOMCZYK Aleksandra
04-01-03
UKS MOSiR Działdowo (WN)
DNS
© by Pilar 2013-2021
API
Generowanie strony 0.0353379 s. | Mem: 1.25 megabytes