Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-03 18:15:15
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M U18  [s]
09:00  10000 m chód M U20  [s]
09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  5000 m chód K U18  [s]
10:00  5000 m chód K U20  [s]
10:00  5000 m chód K  [s]
10:00  W dal M  [FINAŁ]
10:00  W dal M U20  [FINAŁ]
10:00  Dysk K (1) U18  [FINAŁ]
10:00  Wzwyż K U18  [FINAŁ]
10:00  Kula M  [FINAŁ]
10:00  Kula M (6) U20  [FINAŁ]
10:40  110 m pł M  [s]
10:40  110 m pł M U20 (99.1)  [s]
10:45  110 m pł M U18 (91.4)  [el]
10:55  100 m pł K U20  [el]
11:05  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
11:25  100 m K  [s]
11:30  100 m K U20  [el]
11:40  100 m K U18  [el]
11:40  W dal M U18  [FINAŁ]
11:40  Dysk K  [FINAŁ]
11:40  Dysk K (1) U20  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K  [FINAŁ]
11:40  Wzwyż K U20  [FINAŁ]
11:40  Kula M (5) U18  [FINAŁ]
12:05  100 m M  [s]
12:10  100 m M U20  [el]
12:25  100 m M U18  [el]
13:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
13:05  100 m pł K U20  [F]
13:10  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
13:20  100 m K U20  [F]
13:25  100 m K U18  [F]
13:30  100 m M U20  [F]
13:35  100 m M U18  [F]
15:00  400 m K U18  [s]
15:00  Oszczep K (500) U18  [FINAŁ]
15:00  W dal K U18  [FINAŁ]
15:00  Wzwyż M U18  [FINAŁ]
15:25  400 m K U20  [s]
15:35  400 m K  [s]
15:40  400 m M U18  [s]
16:05  400 m M U20  [s]
16:20  Oszczep K  [FINAŁ]
16:20  Oszczep K (600) U20  [FINAŁ]
16:25  400 m M  [s]
16:35  1500 m K U18  [s]
16:45  Wzwyż M  [FINAŁ]
16:45  Wzwyż M U20  [FINAŁ]
16:50  1500 m K U20  [s]
16:55  W dal K  [FINAŁ]
16:55  W dal K U20  [FINAŁ]
17:00  1500 m K  [s]
17:10  1500 m M U18  [s]
17:20  1500 m M U20  [s]
17:30  Oszczep M  [FINAŁ]
17:30  Oszczep M U20 (800)  [FINAŁ]
17:35  1500 m M  [s]
17:45  4x100 m K U18  [s]
17:55  4x100 m K U20  [s]
18:05  4x100 m M U18  [s]
18:15  4x100 m M U20  [s]
18:25  3000 m M U18  [s]
18:25  Oszczep M (700) U18  [FINAŁ]
18:40  3000 m M U20  [s]
18:40  3000 m M  [s]
msc klub osty suma
1 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 21 126
2 KS Podlasie Białystok (PD) 21 99
3 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 16 95.5
4 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 14 88
5 LUKS Start Nakło (KP) 13 82
6 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 12 78
7 LUKS Orkan Września (WP) 14 72
8 WLKS Nowe Iganie (MZ) 10 69
9 PLKS Gwda Piła (WP) 12 66
10 OKLA Ostrołęka (MZ) 10 65
11 MKS Agros Chełm (LU) 10 62
12 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 12 55
13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 14 53
14 Wielkopolskie (WP) 6 50
15 KS Agros Zamość (LU) 10 50
16 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 10 49
17 MKS Unia Hrubieszów (LU) 9 46
18 KSLZS Kruszwica (KP) 5 43
19 MLKS Echo Twardogóra (DS) 6 43
20 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 8 43
21 ZLKL Zielona Góra (LB) 12 42
22 RLTL ZTE Radom (MZ) 8 41
23 GKS Wilga Garwolin (MZ) 7 40
24 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 7 39
25 LUKS Namysłów (OP) 7 36.5
26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 5 36
27 LKS Vectra Włocławek (KP) 8 35
28 LKS Polkowice (DS) 6 35
29 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 7 34
30 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 6 33
31 UKS Wiking Rychnowy (PM) 6 32
32 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 7 31
33 KS Wisła Puławy (LU) 5 31
34 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4 30
35 MKS Osa Zgorzelec (DS) 8 30
36 MKL Jarocin (WP) 6 29
37 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 4 28
38 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 5 27
39 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 5 26.5
40 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 7 26
41 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 6 25
42 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 8 24
43 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 4 24
44 MLKS Agros Żary (LB) 7 24
45 UKS Olimp Kozienice (MZ) 5 23
46 AML Słupsk (PM) 4 23
47 KLKS Juventa-Kobex Starachowice (SK) 4 23
48 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 6 22
49 LKS Lubawa (WN) 6 22
50 MLUKS Tarnów (MA) 3 21
51 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 5 21
52 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 6 20
53 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 4 20
54 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 4 20
55 LKS Pszczyna (SL) 3 19
56 UMLKS START Wieruszów (LD) 3 18
57 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 3 18
58 UKS Przełaj Żerków (WP) 3 17
59 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 4 17
60 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 3 17
61 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 4 17
62 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 4 17
63 SSR Olimp Strawczyn (SK) 4 17
64 MLKS Sokół Lubin (DS) 2 16
65 UKS MOSiR Działdowo (WN) 3 16
66 LLKS Osowa Sień (LB) 3 16
67 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 3 16
68 LKS Omega Kleszczów (LD) 3 15
69 MLKL Płock (MZ) 2 14
70 ULKS Tychowo (ZP) 3 14
71 KS Polonia Pasłęk (WN) 2 13
72 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 3 13
73 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 3 12
74 Warmińsko-Mazurskie (WN) 2 12
75 LUKS Orneta (WN) 2 11
76 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 4 11
77 Małopolskie (MA) 2 10
78 LKS Lubusz Słubice (LB) 1 9
78 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1 9
80 SKS Feniks Siedlce (MZ) 2 8
81 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 2 8
82 UKS 12 Kalisz (WP) 1 7
83 GKS Żukowo (PM) 1 7
84 LKS Zantyr Sztum (PM) 1 7
85 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 1 6
85 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1 6
85 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 1 6
85 LKS Orzeł Namysłów (OP) 1 6
85 Pomorskie (PM) 1 6
85 ULKS Lipinki (MA) 1 6
85 Świętokrzyskie (SK) 1 6
92 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 1 5.5
93 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 2 5
94 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 1 5
94 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 5
94 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1 5
97 LKS Koluszki (LD) 1 5
98 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1 4
99 Podkarpackie (PK) 1 4
99 UKS Czapla Białe Błota (KP) 2 4
101 UKS Atos Woźnice (WN) 1 3
102 GOKSiT Suchowola (PD) 1 3
102 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 3
104 LKS OSiR Pleszew (WP) 1 2
104 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 2

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.11477518081665 s.