22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 10:47:40
Kdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-30 10:47:40
Dysk K (1) U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-30 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 231 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 LIUKS Kruszwica (KP) 27.11 29.02 37.36 31.72 33.87 31.99 37.36 9
2 4 65 MROCZKOWSKA Julia 02-02-20 OKLA Ostrołęka (MZ) 32.64 x 32.48 34.55 34.79 31.53 34.79 7
3 3 140 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) x 28.74 33.27 33.19 29.81 x 33.27 6
4 7 135 ŁUCZAK Wiktoria 02-09-27 KS Agros Zamość (LU) 33.01 x 31.38 29.66 x 28.98 33.01 5
5 8 63 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 31.68 x 31.65 29.09 28.89 32.98 32.98 4
6 5 907 POLKOWSKA Dorota 02-05-02 MKS Agros Chełm (LU) 27.56 x 30.04 31.12 28.53 x 31.12 3
1 139 NIEDZIELA Zuzanna 02-12-17 LKS Lubawa (WN) DNS
2 377 WALCZAK Katarzyna 02-03-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.07186484336853 s.