Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-03 18:12:18
Kdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-03 18:12:18
Dysk K (1) U18 - FINAŁ Planowany START: 2020-08-28 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 975 POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) 39.77 x x 40.72 39.38 40.27 40.72 9
2 10 442 LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 34.35 37.07 x 37.40 37.57 37.57 PB 7
3 9 58 GRZESZCZYK Karolina 04-04-05 OKLA Ostrołęka (MZ) x 33.40 35.66 35.73 36.82 33.45 36.82 PB 6
4 1 30 MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) x 33.46 31.61 x 34.52 31.84 34.52 5
5 14 994 WRZESIŃSKA Natalia 04-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 22.89 27.72 23.51 24.69 33.74 x 33.74 PB 4
6 8 746 WOLDT Sandra 04-07-01 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 31.37 24.93 28.94 30.37 x 32.54 32.54 3
7 16 780 MICHALEC Marta 04-01-02 KS Podlasie Białystok (PD) x 27.24 29.78 26.92 28.54 26.85 29.78 PB 2
8 5 508 GRĄZKA Kornelia 04-05-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 27.29 26.35 x 26.10 x x 27.29 SB 1
9 17 933 USOWSKA Klaudia 04-07-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 25.97 x 25.97
10 4 35 KWIATKOWSKA Kornelia 04-08-19 MLKL Płock (MZ) x 25.90 24.42 25.90 PB
11 7 22 JANIAK Patrycja 04-01-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 21.40 x 25.82 25.82
12 12 130 ROSIAK Roksana 03-03-21 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 20.50 x 24.28 24.28 PB
13 3 726 KACZOR Jagoda 04-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 24.25 x 20.47 24.25
14 6 601 MASŁOWSKA Gabrysia 04-03-23 GOKSiT Suchowola (PD) 23.89 23.55 x 23.89
15 2 777 RAKOWICZ Martyna 03-08-09 KS Podlasie Białystok (PD) 23.47 x x 23.47
16 13 868 WOSZCZYK Ewa 03-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 22.10 x 21.20 22.10
17 15 488 BORZĘCKA Klaudia 04-03-22 ULKS Tychowo (ZP) x x 21.05 21.05

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.035367012023926 s.