Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 11:07:51
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-29 11:07:51
Dysk M (1.5) U18 - FINAŁ Planowany START: 2020-08-29 09:20 ZAKOŃCZENIE: 10:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 16 451 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 59.09 x x x x x 59.09 PB 9
2 14 779 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) x 53.10 51.66 54.75 51.81 x 54.75 PB 7
3 13 77 LEWKOWICZ Wojciech 04-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 40.82 x 49.78 51.15 x 51.15 PB 6
4 10 827 KOREJBA Jakub 03-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x 46.86 x x x x 46.86 5
5 15 933 OSTAŁOWSKI Mateusz 04-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 40.15 x x x 40.51 43.02 43.02 PB 4
6 3 769 HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 36.84 x 41.71 x x x 41.71 3
7 9 956 PLESNER Mateusz 03-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 39.00 40.73 x 38.97 x 41.25 41.25 2
8 8 207 EWERTOWSKI Mateusz 04-04-01 LKS Lubawa (WN) 37.30 38.73 40.46 38.84 x x 40.46 PB 1
9 4 1 HAJKOWSKI Sebastian 03-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 39.33 x 39.70 39.70
10 2 957 WITA Patryk 04-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 38.78 x 38.78 PB
11 11 70 OPAS Rafał 03-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x 37.95 37.95
12 5 6 CYUNEL Jakub 03-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) x 35.41 33.52 35.41 PB
13 12 453 RODZIAK Karol 04-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 30.70 30.20 x 30.70
14 6 11 LEKS Mateusz 04-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) x x 19.20 19.20
1 93 KOWALSKI Jakub 03-10-25 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x x x NM
7 663 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) DNS

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.038567781448364 s.