22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 11:53:16
Mdyskjm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  3000 m K U18  [s]
09:30  Kula K (3) U16 
09:30  Dysk M (1) U16 
09:30  W dal M U16 
09:45  3000 m M U18  [s]
10:05  2000 m K U16  [s]
10:20  2000 m M U16  [s]
10:35  800 m K U18  [s]
10:45  800 m M U18  [s]
11:00  Kula K (3) U18 
11:00  Dysk M (1.5) U18 
11:00  W dal M U18 
11:05  600 m K U16  [s]
11:20  600 m M U16  [s]
11:35  200 m K U18  [s]
11:55  200 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-31 11:53:16
Dysk M (1.5) U18 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-31 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:43:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 197 LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 42.00 x 51.26 x x x 51.26 9
2 5 98 STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 48.66 x 47.87 46.54 47.06 49.35 49.35 7
3 11 557 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) x 40.02 43.77 42.58 x 46.81 46.81 PB 6
4 10 457 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 38.83 38.54 40.52 46.24 x 46.24 5
5 6 777 HAJKOWSKI Sebastian 03-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) x 40.90 40.13 x 42.65 40.18 42.65 4
6 9 959 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x x 38.86 41.23 41.80 x 41.80 PB 3
7 8 956 PLESNER Mateusz 03-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 36.37 39.28 36.32 40.55 41.57 38.74 41.57 2
8 2 953 PASIŃSKI Szymon 02-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 35.07 40.82 x x x x 40.82 1
9 7 119 JEDLIŃSKI Kamil 03-04-17 WLKS Nowe Iganie (MZ) 35.94 37.62 37.27 37.62 PB 1
10 1 776 BIELAWSKI Krzysztof 02-03-09 KS Podlasie Białystok (PD) 35.55 x x 35.55 1
11 4 28 OPAS Rafał 03-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 31.89 x 28.83 31.89 1

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.037431001663208 s.