22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 10:56:13
Mkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-30 10:56:13
Kula M (5) U16 - FINAŁ Planowany START: 2019-08-30 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:39:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 769 HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 12.43 14.00 15.03 14.80 15.10 14.31 15.10 9
2 7 66 BUCHWALD Jakub 04-07-12 LUKS Podium Kup (OP) x 13.30 x 14.49 14.59 14.95 14.95 PB 7
3 4 940 ADAMCZYK Emil 04-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 12.54 12.17 12.78 12.22 11.62 10.46 12.78 PB 6
4 1 33 LEWKOWICZ Wojciech 04-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 11.22 x 11.61 10.51 12.02 12.09 12.09 PB 5
5 3 155 EWERTOWSKI Mateusz 04-04-01 LKS Lubawa (WN) 11.13 11.30 10.77 9.91 11.32 12.00 12.00 PB 4
6 8 40 SKOCZYLAS Adam 04-09-17 GKS Wilga Garwolin (MZ) 10.78 10.83 11.41 11.40 10.83 10.98 11.41 PB 3
7 2 906 KORNACKI Aleksander 04-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 8.58 9.98 8.97 9.13 9.58 8.97 9.98 PB 2
8 6 229 SZWAJ Szymon 04-04-06 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 9.90 x 9.83 9.07 x 8.91 9.90 1
5 235 LEGĘCKI Bartosz 05-02-15 UKS Otrębusy (MZ) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.050741195678711 s.