Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-03 18:15:15
Mojm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 1500U20 1500 3000 100pU18 100pU20 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 5000chU18 5000chU20 5000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

100U18 100U20 100 200U18 200U20 200 400U18 400U20 400 800U18 800U20 800 1500U18 3000 1500U20 1500 3000U18 3000U20 5000 110pU18 110pU20 110p 400pU18 400pU20 400p 4x100U18 4x100U20 4x400 10000chU18 10000chU20 10000ch WzwyżU18 WzwyżU20 Wzwyż W dalU18 W dalU20 W dal TrójskokU18 TrójskokU20 Trójskok KulaU18 KulaU20 Kula DyskU18 DyskU20 Dysk OszczepU18 OszczepU20 Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-03 18:15:15
Oszczep M (700) U18 - FINAŁ Planowany START: 2020-08-28 18:25 ZAKOŃCZENIE: 19:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 50 DZWONKOWSKI Andrzej 04-08-18 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 64.09 67.44 66.66 x 63.75 x 67.44 PB 9
2 6 10 CYTLAŁ Artur 03-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) 52.33 58.88 62.75 63.68 62.34 60.87 63.68 PB 7
3 4 166 ŻUCHOWSKI Daniel 04-07-14 LKS Lubawa (WN) 49.63 49.64 52.43 x x x 52.43 PB 6
4 10 491 KRAWCZYK Jakub 04-05-15 ULKS Tychowo (ZP) 50.65 x 40.97 x x x 50.65 5
5 12 956 PLESNER Mateusz 03-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 41.96 47.94 x x 45.65 45.95 47.94 PB 4
6 5 40 TRZÓSŁO Michał 04-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 41.52 x 47.53 41.41 45.10 42.55 47.53 PB 3
7 7 934 DOMAGALSKI Mateusz 04-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 45.09 47.01 x x x x 47.01 2
8 2 34 RAJZER Krzysztof 03-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) x 41.59 42.88 43.76 x x 43.76 SB 1
9 1 513 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 29.21 36.04 x 36.04
10 13 44 DĘBOWSKI Marcel 04-03-24 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 31.15 x 34.32 34.32
11 11 353 SIATKOWSKI Paweł 03-03-28 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x 31.92 x 31.92
9 204 MAJEWSKI Jakub 04-02-09 LKS Lubawa (WN) x x x NM
3 792 KRASUSKI Mateusz Gerard 04-03-17 MKS Pogoń Siedlce (MZ) DNS
8 215 PIECZKE Łukasz 03-02-05 LKS Fenix Słupsk (PM) DNS

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03256893157959 s.