22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 16:13:23
K400jm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 53.34 NOWACZYK Genowefa ORKAN Poznań Rzym 1974-09-02
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-30 16:13:23
400 m K U18 - Bieg 1 Planowany START: 2019-08-30 16:00 WYSTARTOWANO: 16:00:47
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 1 915 SZELIGA Martyna 03-03-04 MKS Agros Chełm (LU) 58.68 9 1
2 3 1 717 BAJKOWSKA Justyna 02-08-13 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 58.77 PB 7 2
3 5 1 228 KORNACKA Karolina 03-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 58.98 PB 6 3
4 6 1 7 PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 60.21 5 4
5 1 1 450 SZYMKOWIAK Zofia 03-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 61.03 PB 4 5
6 2 1 425 ROSA Julia 02-02-12 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 61.97 3 6
1 3 2 972 KOZŁOWSKA Nikola 03-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 62.14 2 7
2 5 2 34 FRIESKE Anna 02-11-17 UKS Wiking Rychnowy (PM) 62.46 1 8
1 5 3 739 MARCIŃCZYK Izabela 03-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 62.93 PB 1 9
1 4 4 994 DZWONKOWSKA Karolina 03-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 63.31 1 10
2 2 4 559 SIEMIENIUK Wiktoria 03-11-26 KS Podlasie Białystok (PD) 63.70 1 11
3 4 2 33 NAJBEREK Weronika 03-05-18 MLUKS Tarnów (MA) 64.02 1 12
2 6 3 49 PROKOPIUK Bernadetta 03-04-09 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 64.25 PB 1 13
4 2 2 36 KNAPE Natalia 03-01-17 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 64.37 1 14
5 6 2 745 PAŻYCH Klaudia 03-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 65.34 1 15
3 3 4 512 CHMIELEWSKA Nina 03-05-20 ZLKL Zielona Góra (LB) 65.46 1 16
3 3 3 974 PANEK Katarzyna 02-02-18 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 66.23 1 17
4 2 3 19 SZYLAR Joanna 03-07-17 MLUKS Tarnów (MA) 66.29 PB 1 18
4 6 4 16 KUCHARSKA Karolina 03-06-28 GKS Wilga Garwolin (MZ) 67.04 1 19
5 4 3 18 DOWHUN Żaneta 02-07-17 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 67.52 1 20
6 1 3 20 MENDEL Kinga 03-06-25 MLUKS Tarnów (MA) 69.59 1 21
5 5 4 45 SEREMET Łucja 02-11-25 MLUKS Tarnów (MA) 69.69 1 22

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.064371824264526 s.