22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 11:10:30
K600m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:30  3000 m K U18  [s]
09:30  Kula K (3) U16 
09:30  Dysk M (1) U16 
09:30  W dal M U16 
09:45  3000 m M U18  [s]
10:05  2000 m K U16  [s]
10:20  2000 m M U16  [s]
10:35  800 m K U18  [s]
10:45  800 m M U18  [s]
11:00  Kula K (3) U18 
11:00  Dysk M (1.5) U18 
11:00  W dal M U18 
11:05  600 m K U16  [s]
11:20  600 m M U16  [s]
11:35  200 m K U18  [s]
11:55  200 m M U18  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 11:10:30
600 m K U16 - Bieg 1 Planowany START: 2019-08-31 11:05 WYSTARTOWANO: 11:04:23
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 9 1 6 KONERA Wiktoria 05-05-12 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1:38.21 SB 9 1
2 7 1 23 KOPICZYŃSKA Julia 04-12-01 GUKS Asy Dywity (WN) 1:41.15 7 2
3 8 1 357 ŁUGIEWICZ Alina 05-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1:41.48 6 3
4 5 1 11 ŚWIESIULSKA Olga 04-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1:42.85 5 4
5 4 1 221 OLESIEJUK Magdalena 04-02-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1:43.31 4 5
6 2 1 957 MARCZAK Izabela 05-03-29 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1:45.31 3 6
1 6 2 22 CHALIMONIUK Weronika 04-09-10 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1:46.20 PB 2 7
7 3 1 963 URBAN Aleksandra 04-07-12 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1:47.52 SB 1 8
8 6 1 42 WAWRZYNOWICZ Julia 04-02-11 UKS Atos Woźnice (WN) 1:48.25 1 9
2 7 2 8 PRUSIŃSKA Monika 05-02-04 MLKS Ostróda (WN) 1:48.74 PB 1 10
3 9 2 222 DĄBROWSKA Michalina 05-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1:49.22 1 11
4 4 2 4 WARZYŃSKA Zuzanna 05-03-16 MLKS Ostróda (WN) 1:52.26 PB 1 12
5 8 2 409 KLATKA Anna 05-03-02 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:54.01 1 13
6 2 2 60 CHODAK Ewa 05-12-31 MLUKS Tarnów (MA) 1:56.83 1 14
7 5 2 16 GLATKI Ewa 05-12-02 LUKS Podium Kup (OP) 1:57.51 1 15
8 1 2 14 KAWIORSKA Małgorzata 05-05-23 MLUKS Tarnów (MA) 2:03.27 1 16
1 1 178 WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) DNS
3 2 985 GRABOWSKA Wiktoria 05-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.03437614440918 s.