22.Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 30-31 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-30 12:49:07
K100jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 3000U16 1500U18 100pU18 2000m KU16 4x100U18 4x100U16 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU18 DyskU16 OszczepU16 OszczepU18 4x100U16

100U18 100U16 200U18 300U16 400U18 600U16 1000U16 800U18 2000U16 1500U18 3000U18 110pU18 4x100U18 WzwyżU18 WzwyżU16 W dalU16 W dalU18 KulaU16 KulaU18 DyskU16 DyskU18 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2019-08-30
DZIEŃ 2
2019-08-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  110 m pł M U18 (91.4)  [F]
10:00  Kula M (5) U16 
10:00  Dysk K (1) U18 
10:00  Wzwyż K U16 
10:20  100 m pł K U18 (76.2)  [el]
10:45  100 m K U16  [el]
11:15  100 m K U18  [el]
11:30  Kula M (5) U18 
11:30  Dysk K (0.75) U16 
11:30  Wzwyż K U18 
11:35  100 m M U16  [el]
11:55  100 m M U18  [el]
12:20  100 m pł K U18 (76.2)  [F]
12:40  100 m K U16  [F]
12:50  100 m K U18  [F]
13:00  100 m M U16  [F]
13:10  100 m M U18  [F]
16:00  Oszczep K (500) U16 
16:00  400 m K U18  [s]
16:00  Wzwyż M U16 
16:00  W dal K U16 
16:30  400 m M U18  [s]
16:55  300 m K U16  [s]
17:00  Oszczep K (500) U18 
17:25  300 m M U16  [s]
17:25  Wzwyż M U18 
17:25  W dal K U18 
17:40  Oszczep M (600) U16 
17:50  1500 m K U18  [s]
18:00  1500 m M U18  [s]
18:15  1000 m K U16  [s]
18:20  Oszczep M (700) U18 
18:25  1000 m M U16  [s]
18:40  4x100 m K U16  [s]
18:45  4x100 m K U18  [s]
18:50  4x100 m M U16  [s]
18:55  4x100 m M U18  [s]
REKORDY
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing 2014-08-21
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-30 12:49:06
100 m K U18 - elim 1 Planowany START: 2019-08-30 11:15 WYSTARTOWANO: 11:11:06
+0.3 m/s
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 131 ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) 12.36 (360) q 2
2 5 956 BEDNARCZYK Natalia 03-11-27 WLKS Nowe Iganie (MZ) 13.29 q 4
3 7 906 OLESZCZYŃSKA Amelia 03-06-20 MKS Agros Chełm (LU) 13.41 q 6
4 6 755 PYSKŁO Wiktoria 03-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 14.29 1 13
5 4 779 OSTAPCZUK Dominika 03-04-29 KS Podlasie Białystok (PD) 14.55 1 14

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.056181192398071 s.