Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
CIECHANÓW, 28-29.08.2020
Auto odświeżanie
włączone
Ostatnie zmiany:
2020-08-28 14:15:44
M100j
3
1
1
Info:
PRZED
TRWA
ZAKOŃCZONE
100
U18
100
U20
100
200
U18
200
U20
200
400
U18
400
U20
400
800
U18
800
U20
800
1500
U18
1500
U20
1500
3000
100p
U18
100p
U20
400p
U18
400p
U20
400p
4x100
U18
4x100
U20
4x400
5000ch
U18
5000ch
U20
5000ch
Wzwyż
U18
Wzwyż
U20
Wzwyż
W dal
U18
W dal
U20
W dal
Trójskok
U18
Trójskok
U20
Trójskok
Kula
U18
Kula
U20
Kula
Dysk
U18
Dysk
U20
Dysk
Oszczep
U18
Oszczep
U20
Oszczep
100
U18
100
U20
100
200
U18
200
U20
200
400
U18
400
U20
400
800
U18
800
U20
800
1500
U18
3000
1500
U20
1500
3000
U18
3000
U20
5000
110p
U18
110p
U20
110p
400p
U18
400p
U20
400p
4x100
U18
4x100
U20
4x400
10000ch
U18
10000ch
U20
10000ch
Wzwyż
U18
Wzwyż
U20
Wzwyż
W dal
U18
W dal
U20
W dal
Trójskok
U18
Trójskok
U20
Trójskok
Kula
U18
Kula
U20
Kula
Dysk
U18
Dysk
U20
Dysk
Oszczep
U18
Oszczep
U20
Oszczep
DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ
09:00
10000 m chód M U18
[s]
09:00
10000 m chód M U20
[s]
09:00
10000 m chód M
[s]
10:00
5000 m chód K U18
[s]
10:00
5000 m chód K U20
[s]
10:00
5000 m chód K
[s]
10:00
W dal M
[FINAŁ]
10:00
W dal M U20
[FINAŁ]
10:00
Dysk K (1) U18
[FINAŁ]
10:00
Wzwyż K U18
[FINAŁ]
10:00
Kula M
[FINAŁ]
10:00
Kula M (6) U20
[FINAŁ]
10:40
110 m pł M
[s]
10:40
110 m pł M U20 (99.1)
[s]
10:45
110 m pł M U18 (91.4)
[el]
10:55
100 m pł K U20
[el]
11:05
100 m pł K U18 (76.2)
[el]
11:25
100 m K
[s]
11:30
100 m K U20
[el]
11:40
100 m K U18
[el]
11:40
W dal M U18
[FINAŁ]
11:40
Dysk K
[FINAŁ]
11:40
Dysk K (1) U20
[FINAŁ]
11:40
Wzwyż K
[FINAŁ]
11:40
Wzwyż K U20
[FINAŁ]
11:40
Kula M (5) U18
[FINAŁ]
12:05
100 m M
[s]
12:10
100 m M U20
[el]
12:25
100 m M U18
[el]
13:00
110 m pł M U18 (91.4)
[F]
13:05
100 m pł K U20
[F]
13:10
100 m pł K U18 (76.2)
[F]
13:20
100 m K U20
[F]
13:25
100 m K U18
[F]
13:30
100 m M U20
[F]
13:35
100 m M U18
[F]
15:00
400 m K U18
[s]
15:00
Oszczep K (500) U18
[FINAŁ]
15:00
W dal K U18
[FINAŁ]
15:00
Wzwyż M U18
[FINAŁ]
15:25
400 m K U20
[s]
15:35
400 m K
[s]
15:40
400 m M U18
[s]
16:05
400 m M U20
[s]
16:20
Oszczep K
[FINAŁ]
16:20
Oszczep K (600) U20
[FINAŁ]
16:25
400 m M
[s]
16:35
1500 m K U18
[s]
16:45
Wzwyż M
[FINAŁ]
16:45
Wzwyż M U20
[FINAŁ]
16:50
1500 m K U20
[s]
16:55
W dal K
[FINAŁ]
16:55
W dal K U20
[FINAŁ]
17:00
1500 m K
[s]
17:10
1500 m M U18
[s]
17:20
1500 m M U20
[s]
17:30
Oszczep M
[FINAŁ]
17:30
Oszczep M U20 (800)
[FINAŁ]
17:35
1500 m M
[s]
17:45
4x100 m K U18
[s]
17:55
4x100 m K U20
[s]
18:05
4x100 m M U18
[s]
18:15
4x100 m M U20
[s]
18:25
3000 m M U18
[s]
18:25
Oszczep M (700) U18
[FINAŁ]
18:40
3000 m M U20
[s]
18:40
3000 m M
[s]
Kwalifikacje: 6 z najlepszymi czasami (q)
elim 1
elim 2
elim 3
elim 4
FINAŁ
Ranking
Data aktualizacji:
2020-08-28 14:13:35
100 m M U20 - elim 3
Planowany START: 2020-08-28
12:10
WYSTARTOWANO:
12:19:38
+0.3 m/s
msc
tor
seria
nr start
nazwisko i imię
data ur.
kraj-klub
wynik
inf
rank
1
3
1
137
KRUPA Patryk
02-04-21
KS Agros Zamość (LU)
10.74
q
1
1
4
4
997
POKORA Dawid
02-03-25
LKS Orzeł Namysłów (OP)
10.88
q
2
1
4
3
228
ZUBEL Krystian
01-03-09
KSLZS Kruszwica (KP)
10.89
q
3
2
5
1
733
FRĄCKIEWICZ Natan
01-08-02
STS Pomerania Szczecinek (ZP)
11.00
(991)
q PB
4
2
6
4
310
KAROLEWSKI Marcin
02-12-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP)
11.02
q
5
1
2
2
28
PYDA Jakub
01-03-23
KS Agros Zamość (LU)
11.11
q
6
3
2
1
936
WITKE Jakub
02-10-03
WMLKS Nadodrze Powodowo (WP)
11.13
7
4
4
1
60
ŁUKOMSKI Adam
01-09-06
MUKS Park Zduńska Wola (LD)
11.21
8
5
6
1
111
SIENKIEWICZ Bartosz
01-01-19
MKL Jarocin (WP)
11.26
9
2
5
3
44
TUREK Bartosz
02-05-22
UKS Atos Woźnice (WN)
11.29
10
3
2
3
212
GRZEGORZEWSKI Szymon
02-02-26
ULKS MOSiR Sieradz (LD)
11.30
11
2
5
2
76
KACPRZAK Adam
01-04-23
MKS Bank BS Płońsk (MZ)
11.70
12
4
6
3
957
WIETESKA Tomasz
01-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice (LD)
11.71
13
3
2
4
800
BABICZ Wiktor
01-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka (MA)
11.76
14
4
3
4
127
SOKOŁOWSKI Mariusz
01-08-05
MKL 12 Jelenia Góra (DS)
11.78
15
3
1
2
6
KUBICA Mateusz
02-02-22
UKS GOK Zduny (LD)
12.02
PB
16
4
4
2
801
KRZEMIEŃ Jan
02-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka (MA)
12.12
17
5
5
4
163
MAŁOLEPSZY Rafał
02-11-03
LKS Lubawa (WN)
12.44
18
5
3
3
160
ZDROJEWSKI Bartłomiej
02-08-30
LKS Lubawa (WN)
12.75
PB
19
3
2
44
MATEŃKO Wiktor
02-01-04
Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ)
DNS
PK
6
2
734
JAROSZ Bartosz
02-07-09
STS Pomerania Szczecinek (ZP)
DNS
© by Pilar 2013-2021
API
Generowanie strony 0.0362821 s. | Mem: 1.25 megabytes